پدر و پسر قربانی تصادف بامداد جمعه به گزارش کانال خبری ایران هاریکا در اخبار اردبیل  پدر و پسر قربانی تصادف بامداد جمعه , به گزارش هاریکا خبر، این تصادف که در جاده مشگین‌شهر – اردبیل سه راهی لاهرود رخ داد، ۲ نفر را به کام مرگ برد تا همچنان صدای ناقوس مرگ در جاده‌های […]

پدر و پسر قربانی تصادف بامداد جمعه

به گزارش کانال خبری ایران هاریکا در اخبار اردبیل  پدر و پسر قربانی تصادف بامداد جمعه , به گزارش هاریکا خبر، این تصادف که در جاده مشگین‌شهر – اردبیل سه راهی لاهرود رخ داد، ۲ نفر را به کام مرگ برد تا همچنان صدای ناقوس مرگ در جاده‌های مشگین‌شهر به گوش برسد.
کارشناسان پلیس راه مشگین‌شهر – اردبیل در حال بررسی علت وقوع این حادثه هستند.
رئیس پلیس راه استان اردبیل اظهار کرد: ظهر دیروز نیز برخورد شاخ به شاخ ۲ دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ و ال ۹۰ در محور مشگین‌شهر – پارس‌آباد ۲ کشته و ۳ مصدوم بر جای گذاشت.
سید محمد صفوی تصریح کرد: رانندگان باید به توصیه‌های ترافیکی پلیس توجه ویژه داشته و مشارکت با پلیس و قانونمندی را اصل مهم در پیشگیری از حوادث رانندگی تلقی کنند تا شاهد وقوع حوادث تلخ و ناگوار نباشیم.
تصادفات رانندگی در جاده‌های شمالی استان اردبیل همچنان قربانی گرفته و بیش از ۷۰ درصد جان‌باختگان استان را به خود اختصاص داده است.
آخرین آمارهای ارائه شده حکایت از این دارد که همچنان بیشترین قربانیان سوانح رانندگی در استان اردبیل به جاده‌هایی مربوط است که از اردبیل آغاز و با گذر از شهرستان مشگین‌شهر تا منطقه مغان در شمال امتداد می‌یابد و این مسیر بیشترین سهم از تراژدی مرگ و میر استان را به خود اختصاص داده است.