ضرورت رعایت حال مردم در خرید و فروش اقلام ضروری به گزارش کانال خبری ایران هاریکا در اخبار اردبیل  ضرورت رعایت حال مردم در خرید و فروش اقلام ضروری , به گزارش هاریکا خبر، حجت السلام عظیم اسدزاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان نمین اظهار کرد: اگر انسان تقوا پیشه کند خداوند کارهای […]

ضرورت رعایت حال مردم در خرید و فروش اقلام ضروری

به گزارش کانال خبری ایران هاریکا در اخبار اردبیل  ضرورت رعایت حال مردم در خرید و فروش اقلام ضروری , به گزارش هاریکا خبر، حجت السلام عظیم اسدزاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان نمین اظهار کرد: اگر انسان تقوا پیشه کند خداوند کارهای او را آسان می‌گرداند و از مسیری که توقع ندارد به وی روزی می‌رساند.

وی ادامه داد: اگر از خداوند پروا کنید برای شما نیروی تشخیص حق از باطل را قرار می‌دهد و گناه‌هایتان را می‌بخشد.

حجت السلام عظیم اسدزاده به دیدار اعضای مجلس خبرگان با مقام معظم رهبری اشاره و بیان کرد: مقام معظم رهبری در این دیدار مسائل حساس دنیا را مطرح کردند و همچنین اهمیت جهاد تبیین را تشریح کرد.

وی ادامه داد: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار دیروز قدرت ملی را یک امر حیاتی دانستند ارکان قدرت ملی را در پیشرفت «علم و فن‌آوری» و «تفکر و اندیشه‌ورزی و آزاد فکری» دانستند و علم و فناوری را راهگشا اعلام کردند.

خطیب جمعه نمین به امنیت کشور اشاره و افزود: اگر امروز در دنیا عزت و عظمت برخوردار هستیم دشمن نمی‌تواند به ما چپ نگاه کند بخاطر پیشرفت‌های علم و فن‌آوری است.

حجت‌الاسلام اسدزاده خاطر نشان کرد: مردم با وجود تمام مشکلات همیشه در کنار انقلاب بوده‌اند مسئولان باید تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا مشکلات معیشتی مردم حل شود.