۲۰۰ هزار پرس غذای گرم همزمان با ماه رمضان در اردبیل توزیع می‌شود به گزارش اخبار اردبیل  , حسین دشتی در گفت‌وگو با خبرنگار هاریکا ، اظهار کرد: پویش ایران همدل همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز از نخستین روز ماه مبارک رمضان آغاز شد که در نخستین روز از این ماه پربرکت […]

۲۰۰ هزار پرس غذای گرم همزمان با ماه رمضان در اردبیل توزیع می‌شود

به گزارش اخبار اردبیل  , حسین دشتی در گفت‌وگو با خبرنگار هاریکا ، اظهار کرد: پویش ایران همدل همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز از نخستین روز ماه مبارک رمضان آغاز شد که در نخستین روز از این ماه پربرکت تعداد ۳ هزار و ۵۰۰ پرس غذای گرم در بین نیازمندان توزیع می‌شود.

وی با اشاره به تهیه و توزیع ۲۰۰ هزار پرس غذای گرم در طول ماه مبارک رمضان اضافه کرد: این طرح در قالب اطعام مهدوی از امروز به صورت رسمی در استان آغاز به کار کرد که در راستای رفاه حال خادمان مردم شاهد افتتاح ۱۸ آشپزخانه مهدوی برای تهیه غذاهای گرم بودیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تصریح کرد: این طرح با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه، امامزاده سیدصدرالدین و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار می‌شود که تهیه و توزیع ۴۵ هزار سبد کالایی برای افراد نیازمند و خانواده‌های بی‌بضاعت نیز همزمان با ماه مبارک رمضان برنامه‌ریزی شده است.

دشتی توزیع غذای گرم را با هدف ترویج افطاری ساده دانست و افزود: در این کار خداپسندانه تعداد ۱۳۸ مورد از مراکز نیکوکاری استان اعلام آمادگی کرده‌اند که امیدواریم با همراهی و همکاری این مراکز بتوانیم کارنامه خوبی را در راستای عمل به تقوای الهی در ماه ضیافت پروردگار بر جا بگذاریم.

وی اجرای اطعام مهدوی در قالب پویش ایران همدل را یک اقدام کم‌نظیر دانست و اظهار کرد: تمامی اقدامات مراکز نیکوکاری و خادمان مردم در ماه مبارک رمضان به دلیل شیوع بیماری کرونا با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.