پویش حرف آورد در جشن سیاسی رأی اولی‌ها در اردبیل برگزار شد به گزارش اخبار اردبیل  , به گزارش خبرنگار هاریکا، سارا حقی عصر شنبه در این مراسم اظهار کرد: در آستانه فرا رسیدن انتخابات ۱۴۰۰ به عنوان بزرگترین رویداد سیاسی کشور، فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی در راستای جذب حداکثری مردم به حضور در انتخابات […]

پویش حرف آورد در جشن سیاسی رأی اولی‌ها در اردبیل برگزار شد

به گزارش اخبار اردبیل  , به گزارش خبرنگار هاریکا، سارا حقی عصر شنبه در این مراسم اظهار کرد: در آستانه فرا رسیدن انتخابات ۱۴۰۰ به عنوان بزرگترین رویداد سیاسی کشور، فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی در راستای جذب حداکثری مردم به حضور در انتخابات در مناطق مختلف اردبیل در حال اجراست.

وی گفت: در مراسمی که در محل محوطه بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی با شرکت دختران رأی اولی برگزار شد، تریبون آزاد برای حضور عموم مخاطبان جهت ارائه سخنان خود در خصوص اهداف شرکت در انتخابات، شرایط انتخاب اصلح، انتظار از رئیس جمهور، اهمیت حضور حداکثری در انتخابات و تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری درباره انتخابات، برگزار شد.

کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل به نقش بانوان در حضور حداکثری در انتخابات اشاره کرد و گفت: یک مادر خانواده با آگاهی از حقوق اجتماعی می‌تواند معیارهای انتخاب درست و توجه به تجربیات و توانمندی‌های افراد را در بین اعضای خانواده خود تشریح کند و افراد خانواده را در انتخاب اصلح همراهی کنند.

حقی همچنین تصریح کرد: تعهد، تخصص و وعده صادق به مردم نیازهایی است که امروز جامعه به آن حساس شده و باید مادران با آگاهی از حقوق اجتماعی و پیش شرط‌های لازم برای تشریح آنها نزد اعضای خانواده اقدام کنند.

وی افزود: در جشنواره حرف آورد بانوان و دختران با بیان نظرات و دیدگاه‌های خود در خصوص انتخابات، علاوه بر حضور مؤثر در انتخابات، نقش مؤثری در تحریک و تهییج اعضای خانواده و جامعه برای حضور در پای صندوق‌های رأی داشته و با تبیین افکار و اندیشه‌های خود می‌توانند عزم آحاد جامعه را برای حضور پررنگ‌تر در روز انتخابات جزم کنند.

کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی با تأکید بر اینکه بانوان برای مشارکت حداکثری در انتخابات باید پیشتاز باشند تصریح کرد: بانوان مؤثرترین قشر جامعه درخصوص توصیه به دیگران برای رعایت حق یا همان «تواصی»، هستند و اگر اهل تواصی نباشیم خسارت بزرگی دامن جامعه ما را خواهد گرفت. لذا باید با بصیرت و آگاهی در راستای حضور حداکثری در انتخابات تلاش کنیم.