حادثه رانندگی در اردبیل با یک فوتی و ۴ مصدوم/حال مصدومان خوب است به گزارش اخبار اردبیل  , مجید محمد غریبانی در گفت‌وگو با خبرنگار هاریکا، از وقوع یک فقره تصادف در جاده اردبیل به سمت آبی بیگلوی نمین خبر داد و اظهار کرد: در این سانحه که عصر چهارشنبه در جاده اردبیل به سمت […]

حادثه رانندگی در اردبیل با یک فوتی و ۴ مصدوم/حال مصدومان خوب است

به گزارش اخبار اردبیل  , مجید محمد غریبانی در گفت‌وگو با خبرنگار هاریکا، از وقوع یک فقره تصادف در جاده اردبیل به سمت آبی بیگلوی نمین خبر داد و اظهار کرد: در این سانحه که عصر چهارشنبه در جاده اردبیل به سمت آبی بیگلو رخ داد متأسفانه یک نفر از سرنشینان در دم جان باخته و چهار سرنشین دیگر نیز با مصدومیت نسبی راهی بیمارستان شدند.

وی با اشاره به جزئیات این حادثه رانندگی گفت: این سانحه بر اثر برخورد دو دستگاه سواری پراید و پژو حوالی ساعت ۱۸ امروز به وقوع پیوست.

رئیس اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان از حضور به موقع نیروهای امدادی و درمانی در محل حادثه خبر داد و گفت: بلافاصله دو دستگاه آمبولانس ۱۱۵ و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل اعزام شدند که پس از حمل چهار مصدوم، حادثه‌دیدگان این سانحه را به بیمارستان فاطمی اردبیل منتقل کردند.

غریبانی حال عمومی مصدومان را خوب عنوان و تصریح کرد: حال عمومی مصدومان خوب گزارش شده است که در صورت هرگونه پیشامد در وضعیت سلامت این افراد مراتب اطلاع‌رسانی خواهد شد.

بنابر اظهار مسئولان راهنمایی و رانندگی علت این حادثه در حال‌حاضر نامشخص و در دست بررسی است.