بیداری اسلامی یادگار بزرگ و ارزشمند امام خمینی (ره) است به گزارش اخبار اردبیل  , به گزارش خبرنگار هاریکا، حجت‌الاسلام میثم فیاضی عصر چهارشنبه در همایش طلایه‌داران تبلیغ در اردبیل که با موضوع حضور حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در سالن ولایت سپاه حضرت عباس (ع) برگزار می‌شد، به توصیف عظمت و اندیشه والای […]

بیداری اسلامی یادگار بزرگ و ارزشمند امام خمینی (ره) است

به گزارش اخبار اردبیل  , به گزارش خبرنگار هاریکا، حجت‌الاسلام میثم فیاضی عصر چهارشنبه در همایش طلایه‌داران تبلیغ در اردبیل که با موضوع حضور حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در سالن ولایت سپاه حضرت عباس (ع) برگزار می‌شد، به توصیف عظمت و اندیشه والای امام خمینی (ره) پرداخت و اظهار کرد: شخصیت بنیان گذار جمهوری اسلامی به قدری استوار و تأثیر گذار است که در طول تاریخ به عنوان اعجاز ی در قرن حاضر شناخته شده و در اذهان بسیاری از مردم جهان برای همیشه ماندگار شده است.

وی شخصیت امام خمینی (ره) را یک شخصیت ایدئولوژیکی عنوان کرد و افزود: در دهه ۱۹۷۰ که اندیشه آزادی خواهی در حال نابودی و انحطاط بود این امام خمینی (ره) با که با مدیریت و هدایت بی نظیر خود مردم ایران را از ظلم ستمگران زمان نجات داد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل شکل گیری انقلاب را در دوران اوج درماندگی مردم ایران از ستم‌های زمانه توسط امام خمینی (ره) را به تلالو نوری در جهان اسلام تشبیه کرد و گفت: انقلابی که به دست امام شکل گرفت تعجب و حیرت تمام جهانیان را بر انگیخت و ریشه این انقلاب هنوز هم آن قدر قوی است که در برابر ظلم تمام دشمنان استوار باقی مانده است.

حجت الاسلام فیاضی امام خمینی (ره) را یک انسان کامل و با اندیشه‌های والا دانست و افزود: شخصیت امام به قدری ارزشمند بود که بسیاری از سیاست مداران و اندیشه ورزان داخلی و خارجی در سراسر جهان به تحقیق و مطالعه شخصیت کاریزماتیک وی پرداختند و از ایشان الگو گرفتند.

وی رهبر معظم انقلاب اسلامی و سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان را تربیت یافته مکتب امام خمینی (ره) عنوان کرد و گفت: درسی که امام به همه آموخت درس آزادی خواهی و مبارزه با استعمار است و راه و اندیشه ایشان هم اکنون در فلسطین، یمن، سوریه و لبنان ادامه دارد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل تصریح کرد: امام به تمام بشریت درس آزادگی داد و با تشکیل انقلاب اسلامی و رهبری کشور به نحوه شایسته به حقوق بشر معنا بخشید.

حجت الاسلام فیاضی ریشه‌های انقلاب را بسیار قوی و محکم در برابر دشمنان دانست و گفت: ما تربیت یافته مکتب امام خمینی (ره) هستیم و دشمنان نمی‌توانند در هیچ زمینه‌ای مانع از پیشرفت و قدرت نمایی ایران در جهان شوند.

حضور در انتخابات ۱۴۰۰ جهاد بزرگ سیاسی است

وی انتخابات پیش رو و ضرورت مشارکت بالای مردم در صندوق‌های رأی را بسیار مهم عنوان کرد و گفت: نظام جمهوری اسلامی بر پایه مردم سالاری ایجاد شده و همگی ما باید در انتخابات پیش رو به دشمنان قدرت و عظمت کشورمان را نشان دهیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل حضور در انتخابات ۱۴۰۰ را یک جهاد سیاسی دانست و گفت: دشمن با روش‌های مختلف سعی در به خطر انداختن آزادی و قدرت کشورمان را دارد و این اقدام را با تحریم‌های انتخاباتی انجام می‌دهد اما دشمن بداند همگی ما پای صندوق‌های رأی جواب دندان شکنی به آنها خواهیم داد.

حجت الاسلام فیاضی بیان کرد: بزرگترین و قوی‌ترین حامیان کشور مردم هستند که همواره ثابت کرده اند در سخت‌ترین شرایط و تحریم‌های اقتصادی از انقلاب و تعهد خود به نظام جمهوری اسلامی ایران دست بر نمی‌دارند.