اعضای بدن جوان ۲۹ ساله اردبیلی به بیماران نیازمند اهدا شد به گزارش اخبار اردبیل  , به گزارش خبرنگار هاریکا، زنده یاد احمد بهاری جوان ۲۹ ساله اهل روستای ینگجه رضا بیگلو از توابع دهستان سردابه اردبیل بود که به علت تصادف و افت هوشیاری دچار مرگ مغزی شده بود. این جوان به مدت چند […]

اعضای بدن جوان ۲۹ ساله اردبیلی به بیماران نیازمند اهدا شد

به گزارش اخبار اردبیل  , به گزارش خبرنگار هاریکا، زنده یاد احمد بهاری جوان ۲۹ ساله اهل روستای ینگجه رضا بیگلو از توابع دهستان سردابه اردبیل بود که به علت تصادف و افت هوشیاری دچار مرگ مغزی شده بود.

این جوان به مدت چند روز در بخش ICU بیمارستان فاطمی تحت مراقبت پزشکان متخصص و کادر درمان قرار داشت و با وجود مراقبت‌های درمانی، متأسفانه علائم مرگ مغزی در این بیمار مشاهده گردید.

پس از تشخیص و تأیید مرگ مغزی و عدم هوشیاری کامل این بیمار توسط متخصصان بیمارستان فاطمی اردبیل و کوردیناتورهای واحد فراهم آوری اعضا و نسوج پیوندی دانشگاه علوم پزشکی استان و با رضایت خانواده بیمار، بامداد روز پنجشنبه ۱۳ خرداد ماه ۱۴۰۰ اعضای بدن این جوان برای اهدای عضو به تهران اعزام شد.

مرحوم احمد بهاری دومین ایثارگری است که در سال ۱۴۰۰ در استان اردبیل اعضای بدنش پس از مرگ مغزی به بیماران نیازمند اهدا شده است.