خرید بالابر ساختمانی در تهران به دقت بالایی نیاز دارد و باید آن را از مراکز معتبر خریداری نمایید. با استفاده از این دستگاه به راحتی و بدون وارد شدن نیروی شدید به افراد می توان انواع مصالح و تجهیزات سنگین را در طبقات مختلف جابجا کرد. نیاز مردم , بهترین سایت ثبت آگهی در […]

خرید بالابر ساختمانی در تهران به دقت بالایی نیاز دارد و باید آن را از مراکز معتبر خریداری نمایید. با استفاده از این دستگاه به راحتی و بدون وارد شدن نیروی شدید به افراد می توان انواع مصالح و تجهیزات سنگین را در طبقات مختلف جابجا کرد.

نیاز مردم , بهترین سایت ثبت آگهی در تهران

 

مزیت های خرید بالابر ساختمانی در تهران

خرید بالابر ساختمانی در تهران امروز با استقبال بی نظیری از صنعت ساخت و ساز مواجه شد. استفاده از این وسیله کاربردی مزایای بسیاری دارد. در زیر به این مزایا خواهیم پرداخت. کاهش هزینه های نیروی کار یکی از مهمترین مزایای استفاده از بالابر ساختمانی است. با استفاده از این دستگاه به کارگران کمتری نیاز خواهید داشت. در واقع استفاده از آسانسور می تواند به میزان قابل توجهی در هزینه های نیروی کار صرفه جویی کند. افزایش سرعت اجرای کار از دیگر مزایای مهم استفاده از این دستگاه می باشد.

قیمت بالابر ساختمانی در تهران

یکی دیگر از مزایای مهم استفاده از این دستگاه کاهش تصادفات خطرناک است. ایمنی این دستگاه به عوامل مختلفی از جمله نوع و نوع موتور دستگاه بستگی دارد. در طول خرید بالابر ساختمانی در تهران باید به هزینه ساخت بالابر در تهران و این عوامل توجه زیادی داشته باشید. اگر ایمنی کارگران به خوبی تامین شود، نتیجه بهتری از پروژه حاصل خواهد شد. یکی دیگر از مزایای استفاده از این دستگاه، تسهیل در عملیات ساختمانی است. همچنین تجهیزات و مصالح در جابجایی با دستگاه بالابر ساختمانی مشکلی ندارند.

آشنایی با نحوه نصب بالابر ساختمانی  

پس از خرید بالابر ساختمانی در تهران، این دستگاه باید در اصل نصب شود. قبل از هر چیز بهتر است بدانید که این دستگاه از قطعات مختلفی تشکیل شده است. از اجزای مختلف این دستگاه می توان به گیربکس، ریل، موتور، چرخ دستی، سیم بکسل، پایه و قلاب اشاره کرد. پایه بالابر باید در بالاترین نقطه ساختمان نصب شود. علاوه بر این می توانید وسایل و مواد مورد نظر را در سبد خرید خود قرار دهید. می توانید مواد را از طریق قرقره ای که طناب را نگه می دارد به سمت بالا هدایت کنید.

بهتر است بدانید که این دستگاه کاربردهای زیادی دارد. یکی از کاربردهای این دستگاه انتقال آب از داخل چاه می باشد. علاوه بر این، آسانسور بیشترین استفاده را در کارخانه ها و انبارها دارد. از دیگر کاربردهای این دستگاه می توان از آن برای جابجایی مصالح بین طبقات در حین ساخت استفاده کرد. بارگیری ماشین آلات ساختمانی مانند کامیون نیز از دیگر کاربردهای این دستگاه می باشد.

 

نکات مهم در خرید بالابر ساختمانی در تهران

قبل از خرید بالابر ساختمانی در تهران باید به یکسری نکات و فاکتورهای مهم توجه داشته باشید. قلاب مورد استفاده در دستگاه باید از مقاومت بسیار بالایی جهت بلند کردن بار برخوردار باشد. سیم بکسل به کار رفته در دستگاه لازم است با وزن بالابر متناسب باشد. در ضمن این قسمت از بالابر باید از نظر مقاومت و کیفیت در سطح مناسب و استانداردی باشد. همچنین قرقره دستگاه برای اینکه بتواند سیم بکسل را به اندازه کافی بپیچاند باید به اندازه کافی بزرگ باشد. از طرفی قرقره دستگاه باید مانع از پیچیده شدن سیم دور شفت گیربکس شود.

خرید بالابر ساختمانی دسته دوم در تهران

داشتن مقاومت لازم لوله ها و پایه های دستگاه که شاسی دستگاه را تشکیل می دهند از دیگر موارد مهم است. همچنین دنده های گیربکس باید از آلیاژ با کیفیتی ساخته شده باشند و کیفیت گیربکس نیز در سطح مطلوبی بالا باشد. به منظور گیر کردن مصالح به بدنه ساختمان در ساختار دستگاه باید ریلی بلند استفاده شود. همچنین قبل از خرید بالابر ساختمانی دسته دوم در تهران باید در انتخاب الکتروموتور بالابر دقت بالایی داشته باشید. قدرت الکتروموتور در بالابر ساختمانی معمولا از 2 تا 10 اسب بخار متغیر است. همچنین الکتروموتورها در دو نوع تک فاز یا سه فاز بودن موجود و قابل عرضه هستند.