برکناری رئیس شبکه بهداشت علی‌آبادکتول به گزارش کانال خبری ایران از اخبار گلستان ،در پی تزریق غیرمجاز واکسن کرونای پاکبانان در علی‌آبادکتول به برخی از مدیران و پیمانکاران شهرداری، رئیس شبکه بهداشت این شهرستان برکنار شد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اعلام این خبر گفت: پس از بررسی به عمل آمده، کوتاهی رئیس شبکه […]

برکناری رئیس شبکه بهداشت علی‌آبادکتول

به گزارش کانال خبری ایران از اخبار گلستان ،در پی تزریق غیرمجاز واکسن کرونای پاکبانان در علی‌آبادکتول به برخی از مدیران و پیمانکاران شهرداری، رئیس شبکه بهداشت این شهرستان برکنار شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اعلام این خبر گفت: پس از بررسی به عمل آمده، کوتاهی رئیس شبکه بهداشت قطعی تشخیص داده شد.

عبدالرضا فاضل افزود: طبق برنامه قرار بود واکسن کرونا به ۲۴نفر از پاکبانان علی آباد تزریق شود که به علت حضور نیافتن تعدادی از آن‌ها، ۴واکسن به پیمانکار و سه نفر دیگر از کارکنان خدمات شهری شهرداری تزریق شد.

وی ادامه داد: اگر در تزریق واکسن به پاکبانان، افراد غیر از این قشر واکسینه شده اند، مقصر شبکه بهداشت نبوده و عامل آن شهرداری به عنوان ارایه دهنده لیست است.

سخنگوی شورای اسلامی علی‌آبادکتول  تزریق واکسن کرونای سهمیه‌ای پاکبانان به پیمانکار خدمات شهری و مدیران شهرداری این شهر را تایید کرده است.

غلامرضا حاتمی گفت: شهرداری علی آباد لیست ۴۵نفره از پاکبانان را برای تزریق واکسن در اختیار مرکز بهداشت قرار داد که با انجام قرعه کشی، ۲۴ نفر برای تزریق واکسن انتخاب شدند.

حاتمی اضافه کرد: در روز تزریق، تعدادی از پاکبانان در محل تزریق حاضر نشدند و تماس فراوان با آن‌ها بی نتیجه ماند.