آیا می‌دانستید که تلگرام در دهه گذشته رشد شگفت‌انگیزی داشته است؟ با بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر و بدون شک یکی از دوستانه‌ترین اکوسیستم‌ها برای توسعه‌دهندگان در میان پلتفرم‌های پیام‌رسان اصلی، تعجبی ندارد که توسعه‌دهندگان در حال ساخت ربات‌های تلگرام در همه رنگ‌ها و طعم‌ها هستند. در این مقاله از هاریکا، ما ۱۱ ربات برتر […]

آیا می‌دانستید که تلگرام در دهه گذشته رشد شگفت‌انگیزی داشته است؟

با بیش از 800 میلیون کاربر و بدون شک یکی از دوستانه‌ترین اکوسیستم‌ها برای توسعه‌دهندگان در میان پلتفرم‌های پیام‌رسان اصلی، تعجبی ندارد که توسعه‌دهندگان در حال ساخت ربات‌های تلگرام در همه رنگ‌ها و طعم‌ها هستند.

در این مقاله از هاریکا، ما 11 ربات برتر تلگرام برای بهره‌وری و همکاری تیمی را به شما معرفی خواهیم کرد و نشان خواهیم داد که ایجاد ربات‌های خودتان چقدر آسان است و شما می‌توانید بدون معطلی ربات‌های تلگرام را ایجاد و مدیریت کنید، آن‌ها را به طیف گسترده‌ای از سرویس‌ها متصل کنید. همچنین این امکان را به شما می‌دهد که جریان‌های کاری خودکار را بدون نیاز به کدنویسی گسترده تنظیم کنید.

بیایید به لیست بهترین ربات‌ها برای تلگرام بپردازیم.

11 ربات برتر تلگرام

در بخش های مختلف از مقاله ای که در ادامه مطالعه خواهید کرد، ما به بررسی ربات‌های مفید و مختلف در تلگرام می‌پردازیم ، ربات‌هایی برای بهره‌وری و کار تیمی را انتخاب کرده‌ایم، البته میدانیم که ربات‌های بسیار بیشتری فراتر از آنچه در این مقاله وجود دارد در دسترس هستند. لیست ربات ها در جدول زیر آمده اند که در ادامه به تفصیل هر کدام را بررسی خواهیم کرد.

1 ربات تایمر پومودورو pomodoro_timer_bot@
2 ربات Skeddy skeddybot@
3 ربات تبدیل فایل جدید newfileconverterbot@
4 ربات کوتاه‌کننده لینک ZBot LinkShortenerZBot@
5 ربات Dropmail DropmailBot@
6 ربات File to Bot filetobot@
7 ربات Zoom @ zoombot
8 ربات نظرسنجی نهایی @ultimate_pollbot
9 ربات Livegram @ LivegramBot
10 ربات Manybot @ Manybot
11 ربات Combot @ Combot

 

1- ربات تایمر پومودورو

ربات @pomodoro_timer_bot یک ربات بهره‌وری زمان ساده اما بسیار موثر در تلگرام است. از تکنیک پومودورو که یک روش مدیریت زمان شناخته شده است استفاده می‌کند. این ربات برای افزایش بهره‌وری و تمرکز طراحی شده و برای کاربران فردی یا حتی محیط‌های تیمی عالی است.

 • ویژگی‌های pomodoro_timer_bot@
 • تایمر پومودورو: این ربات دارای یک تایمر 25 دقیقه‌ای است، (زمان استاندارد تکنیک پومودورو) پس از هر 25 دقیقه، شما یک استراحت کوتاه برای شارژ مجدد قبل از دور بعدی کار متمرکز دریافت می‌کنید.
 • تایمرهای سفارشی: زمان کار و استراحت خود را برای مطابقت با نیازهای خود تنظیم کنید و سطوح بهره‌وری و عادت‌های کاری خود را بهبود ببخشید.
 • آمار: ربات آمار عملکرد شما را ارائه می‌دهد تا به شما کمک کند سطوح بهره‌وری خود را درک کنید و چگونگی بهبود آن را بفهمید.
 • همکاری تیمی: این ربات می‌تواند به چت‌های گروهی اضافه شود، که آن را به ابزاری موثر برای مدیریت پروژه‌های تیمی تبدیل می‌کند. تمام اعضای گروه می‌توانند تایمر را ببینند، که این امر جلسات کاری و استراحت هماهنگ را ترویج می‌کند.
 • اعلان‌ها: ربات به شما اعلان می‌دهد وقتی جلسه کاری شما به پایان رسیده و زمانی که استراحت شما تمام شده است، بنابراین می‌توانید جریان کاری پایداری را حفظ کنید.

نکته: همه ربات‌های تلگرام چندپلتفرمی هستند و می‌توانند در هر دستگاهی که تلگرام نصب شده است، چه کامپیوتر، تبلت یا تلفن همراه استفاده شوند.

 

2- ربات Skeddy

ربات یک ربات برنامه‌ریزی قدرتمند در تلگرام است که به این منظور  طراحی شده تا با سازماندهی رویدادها، قرارها و وظایف شما در یک مکان، زندگی شما را آسان‌تر کند و با رابط کاربری صمیمی آن، شما می‌توانید روز، هفته یا حتی کل ماه خود را برنامه‌ریزی کنید بدون اینکه هیچ تاریخ مهمی را از دست بدهید.

 • ویژگی‌های skeddybot@
 • برنامه‌ریزی ساده: با skeddybot@ تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک رویداد را در چت تایپ کنید، مانند “تماس با سعید 20 دقیقه دیگه” یا “فرستادن یک ارائه برای فردا ساعت 10 صبح”. ربات مابقی کارها را انجام می‌دهد و زمانی که رویداد نزدیک است به شما  یادآوری می‌کند.
 • رویدادهای تکراری: ربات به شما امکان می‌دهد رویدادهایی که به طور منظم اتفاق می‌افتند، مانند جلسات تیمی هفتگی یا پرداخت‌های ماهانه قبض، را برنامه‌ریزی کنید. یک بار که تنظیم کنید ربات به شما در فواصل تنظیم شده یادآوری می‌کند.
 • رابط وب skeddybot@: دارای نسخه وب نیز می باشد که در آن می‌توانید یادآوری‌ها را مشاهده و سفارشی کنید. این ویژگی مفید، تنظیم اولیه را ساده‌تر می‌کند زیرا اضافه کردن چندین یادآوری در اپلیکیشن تلگرام ممکن است کمی خسته‌کننده باشد.
 • یادآوری‌های سفارشی: شما می‌توانید برای هر رویداد یادآوری‌های سفارشی تنظیم کنید. چه بخواهید یک هفته، یک روز یا یک ساعت قبل از رویداد به شما یاددآوری شود، skeddybot@همه کارها را انجام می‌دهد.
 • پشتیبانی از مناطق زمانی: ربات می‌تواند به طور موثر با مناطق زمانی مختلف کار کند و اطمینان حاصل کند که برنامه‌ریزی حتی برای تیم‌های بین‌المللی نیز صحیح باقی بماند.

 

3- ربات تبدیل فایل جدید

ربات newfileconverterbot@ یک ربات چندکاره در تلگرام است و به شما امکان می‌دهد فایل‌ها را از یک فرمت به فرمت دیگر با بالاترین سهولت و راحتی تبدیل کنید. ربات از طیف وسیعی از فرمت‌های فایل پشتیبانی می‌کند، که آن را به ابزاری ضروری برای افراد و تیم‌ها تبدیل می‌کند. چه نیاز به تبدیل یک سند برای استفاده شخصی داشته باشید یا بخواهید یک فایل را در فرمت خاصی با تیم خود به اشتراک بگذارید، newfileconverterbot@  در خدمت شما است.

 • ویژگی های newfileconverterbot@
 • پشتیبانی از طیف وسیعی از فرمت‌ها: این ربات از طیف وسیعی از فرمت‌های فایل پشتیبانی می‌کند، از فرمت‌های رایج مانند PDF، DOC و JPG گرفته تا فرمت‌های تخصصی‌تر برای کتاب‌های الکترونیکی و زیرنویس‌ها. این اطمینان را به شما میدهد که می‌توانید تقریباً هر نیاز تبدیل فایلی را برآورده کنید.
 • پشتیبانی از فرمت های مدیا: ربات همچنین از تبدیل‌های ویدئویی و صوتی پشتیبانی می‌کند، از جمله پیام‌های صوتی از تلگرام و واتساپ.
 • سهولت در استفاده: newfileconverterbot@  با ذهنیت سهولت در استفاده طراحی شده است. تبدیل یک فایل به سادگی، بارگذاری کنید و فرمت خروجی مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 • تبدیل سریع: ربات فایل‌های شما را به سرعت پردازش و تبدیل می‌کند، زمان انتظار را به حداقل رسانده و بهره‌وری را افزایش می‌دهد.
 • پشتیبانی چندکاربره: شما می‌توانید این ربات را به یک گروه تلگرام اضافه کنید تا تمام اعضای تیم شما بتوانند فایل‌ها را در یک مکان تبدیل کنند.

 

4- ربات کوتاه‌کننده لینک ZBot

ربات LinkShortenerZBot@ یک ربات بسیار مفید و کارآمد در تلگرام است که در کوتاه کردن URLهای طولانی و دست و پا گیر به لینک‌های کوچک و قابل مدیریت تخصص دارد. این ربات به عنوان یک ابزار ضروری برای استفاده شخصی و همکاری تیمی عمل می‌کند که به اشتراک‌گذاری و سازماندهی لینک‌ها بسیار کمک میکند.

 •  ویژگی‌های LinkShortenerZBot@
 • چندین سرویس کوتاه‌کننده URL: ربات از چندین سرویس، مانند bitly، cuttly، is.gd و بسیاری دیگر پشتیبانی می‌کند. شما همچنین می‌توانید توکن دسترسی خود را از حساب کاربری خود در چندین پلتفرم ارائه دهید تا ربات به نام شما لینک‌ها را ایجاد کند.
 • نام مستعار سفارشی: ربات به شما امکان می‌دهد یک نام مستعار سفارشی برای لینک کوتاه شده خود ایجاد کنید. این می‌تواند خوانایی و به خاطر سپردن لینک را به ویژه هنگام اشتراک‌گذاری آن با دیگران، به طور قابل توجهی بهبود ببخشد.
 • ردیابی لینک: با LinkShortenerZBot@ شما می‌توانید تعداد کلیک‌های دریافتی توسط لینک کوتاه شده خود را ردیابی کنید. این یک ویژگی عالی برای سنجش دسترسی و تأثیر محتوای به اشتراک گذاشته شده شما است.
 • همکاری تیمی: در یک محیط تیمی، ربات می‌تواند کارایی به اشتراک‌گذاری و سازماندهی لینک‌ها را به طور قابل توجهی افزایش دهد. همه اعضای تیم می‌توانند لینک‌های کوتاه شده را ببینند و استفاده کنند، که اشتراک‌گذاری و دسترسی به منابع مشترک را آسان‌تر می‌کند.
 • سهولت استفاده: LinkShortenerZBot@ با هدف کاربرپسند بودن طراحی شده است. کوتاه کردن یک لینک به سادگی ارسال آن به ربات است.

  

5- ربات Dropmail

ربات DropmailBot@ یک ربات قابل اعتماد در تلگرام است که برای ارائه آدرس‌های ایمیل یکبار مصرف از سرویس dropmail.me استفاده می‌شود. هدف اصلی آن محافظت از حریم خصوصی شما و نگه داشتن ایمیل اصلی شما از شلوغی است. این ربات به طور عمده برای کاربران خصوصی یک ابزار کاربردی است.

 •  ویژگی‌های DropmailBot@
 • آدرس‌های ایمیل یکبار مصرف: ربات آدرس‌های ایمیل موقت و یکبار مصرفی را ایجاد می‌کند که می‌توانید برای اهداف کوتاه‌مدت استفاده کنید.
 • محافظت از اسپم: با DropmailBot@ می‌توانید از دادن آدرس ایمیل اصلی خود جلوگیری کنید، که به طور موثر میزان اسپم و ایمیل‌های ناخواسته‌ای که دریافت می‌کنید را کاهش می‌دهد.
 • محافظت از حریم خصوصی: ربات به شما کمک می‌کند اطلاعات شخصی خود را با ارائه آدرس ایمیل جایگزین برای موقعیت‌هایی که نیاز به یک ایمیل دارد، محافظت کنید. و این یک مزیت ایده‌آل است  مخصوصا برای وقتی که شما در سرویس‌ها یا وب‌سایت‌های ناشناس ثبت نام می‌کنید.
 • مدیریت ایمیل: DropmailBot@ قابلیت مشاهده ایمیل‌ها مستقیماً از ربات را فراهم می‌کند. برای دسترسی کامل، کاربران می‌توانند به وب‌سایت dropmail.me مراجعه کنند یا اپلیکیشن اندروید آن را نصب کنند.
 • سهولت استفاده:  این ربات کاربرپسند است، ایجاد یک آدرس ایمیل یکبار مصرف در چند کلیک انجام می‌شود، پس از آن ربات به طور خودکار محتوای تمام ایمیل‌های ورودی را مستقیماً به تلگرام ارسال می‌کند.

 

6- ربات File to Bot

ربات filetobot@ یک ابزار طراحی شده برای مدیریت فایل می باشد که ساده و کارآمد است. از فضای ذخیره‌سازی فایل داخلی تلگرام استفاده می‌کند که برای تمام کاربران در دسترس است. چه شما یک فرد باشید که به دنبال ذخیره فایل‌ها و دسترسی به آن‌ها هستید یا یک تیم که به دنبال بهینه‌سازی به اشتراک‌گذاری فایل و همکاری است، این ربات تجهیز شده است تا نیازهای شما را برآورده سازد.

 • ویژگی‌های filetobot:

– ذخیره‌سازی و بازیابی فایل: این ربات به شما اجازه می‌دهد فایل‌ها، عکس‌ها و اسناد را برای نگهداری ایمن به آن ارسال کنید. شما می‌توانید به راحتی این فایل‌ها را در هر زمان با جستجو در داخل ربات بازیابی کنید.

– سازماندهی فایل ها: filetobot به شما امکان می‌دهد پوشه‌ها و زیرپوشه‌ها را برای ذخیره‌سازی فایل آسان و سازمان‌یافته ایجاد کنید. این ویژگی برای مدیریت فایل‌های پروژه در یک محیط تیمی بسیار مفید است.

– به اشتراک‌گذاری فایل: فایل‌ها می‌توانند مستقیماً از ربات در چت تلگرام به اشتراک گذاشته شوند، که اشتراک‌گذاری اسناد با هم‌تیمی‌ها یا دوستان را بدون نیاز به ترک پلتفرم آسان می‌کند.

– پیش‌نمایش فایل: جایی که ممکن است، ربات پیش‌نمایش فایل‌ها را قبل از دانلود آن‌ها ارائه می‌دهد. این به شما امکان می‌دهد به سرعت فایل مورد نظر خود را پیدا کنید بدون نیاز به دانلود چندین فایل.

 

7- ربات Zoom

ربات zoombot ترکیبی از عملکرد زوم با راحتی تلگرام است، که آن را برای هر کسی که به طور مکرر از زوم برای جلسات، وبینارها یا گردهمایی‌های مجازی استفاده می‌کند، ابزاری ارزشمند می‌سازد. این ربات یک راه ساده‌تر برای مدیریت جلسات زوم شما فراهم می‌کند، چه به تنهایی کار کنید یا در یک تیم.

 • ویژگی‌های zoombot:
 • برنامه‌ریزی جلسه: ربات به شما اجازه می‌دهد جلسات زوم را مستقیماً از چت تلگرام خود برنامه‌ریزی کنید. تاریخ و زمان مورد نظر خود را وارد کنید و ربات برای شما جلسه را ایجاد می‌کند.
 • برگزاری فوری جلسه: نیاز به شروع فوری یک جلسه دارید؟ ربات راه‌حلی برای شما دارد. این ربات می‌تواند بلافاصله یک جلسه زوم ایجاد کند و لینک آن را برای به اشتراک‌گذاری با شرکت‌کنندگان فراهم می‌کند.
 • یادآوری‌های جلسه: ربات zoombot می‌تواند یادآوری‌های خودکار را برای تمام شرکت‌کنندگان در جلسه ارسال کند، اطمینان حاصل می‌کند که هیچ کس جلسه آینده را فراموش نکند. این ویژگی به ویژه برای تیم‌هایی که در پروژه‌های مشترک کار می‌کنند مفید است.
 • پیوستن به جلسات: مستقیماً از تلگرام با کلیک کردن بر روی لینک جلسه که از طریق ربات در اختیار شما قرار میگیرد به یک جلسه زوم بپیوندید. نیازی به باز کردن یک برنامه یا مرورگر جداگانه نیست.
 • ادغام با زوم: ربات به طور کامل با حساب زوم شما ادغام می‌شود، جلسات برنامه‌ریزی شده شما را همگام‌سازی می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که می‌توانید تمام فعالیت‌های زوم خود را از تلگرام مدیریت کنید.
 • همکاری تیمی: وقتی به چت گروهی تیم اضافه می‌شود، ربات می‌تواند جلسات زوم را برای کل تیم ایجاد و مدیریت کند، فرآیند جلسات تیمی را ساده‌تر می‌کند و رویکردی سازمان‌یافته‌تر به همکاری از راه دور را ترویج می‌کند.

 

8- ربات نظرسنجی نهایی

ربات @ultimate_pollbot یک ربات منبع باز در تلگرام است که در ایجاد و مدیریت نظرسنجی‌های پیشرفته تخصص دارد. این ابزار عالی برای مواقعی است که راه‌حل استاندارد نظرسنجی کافی نیست. چه شما در حال انجام یک نظرسنجی سریع بین دوستان باشید یا به دنبال اجماع تیمی در مورد یک مسئله پروژه باشید، @ultimate_pollbot اینجاست تا فرآیند را ساده‌سازی کند.

 • ویژگی‌های @ultimate_pollbot:
 • ایجاد نظرسنجی: ربات به شما امکان می‌دهد انواع نظرسنجی‌ها از جمله چندگزینه‌ای، تک‌گزینه‌ای، ناشناس و غیرناشناس را ایجاد کنید. شما می‌توانید سوال نظرسنجی و گزینه‌های پاسخ را مطابق با نیازهای خود سفارشی‌سازی کنید.
 • نتایج زنده: @ultimate_pollbot نتایج زنده برای نظرسنجی‌های شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید رای‌ها را همانطور که وارد می‌شوند ببینید و نتایج به صورت خودکار به‌روزرسانی می‌شوند.
 • مدیریت نظرسنجی: ربات به شما امکان می‌دهد نظرسنجی را هنگامی که آماده‌اید ببندید و نتایج نهایی را محاسبه و ارائه می‌کند. شما همچنین گزینه حذف نظرسنجی را در صورت نیاز دارید.
 • همکاری تیمی: در یک محیط تیمی، @ultimate_pollbot می‌تواند برای تسهیل فرآیندهای تصمیم‌گیری استفاده شود. از تصمیم‌گیری برای بیرون‌رفت بعدی تیم تا حل مسائل پروژه، ربات جمع‌آوری و تحلیل نظرات تیم را ساده می‌کند.

 

9- ربات Livegram

LivegramBot یک سازنده ربات بازخوردگیری برای تلگرام است. که به عنوان یک واسطه عمل می‌کند و پیام‌هایی که کاربران به ربات شما ارسال می‌کنند را مستقیماً به چت شما منتقل می‌کند، تعامل و ارتباط مؤثر و زنده را امکان‌پذیر می‌سازد. این ربات شهودی نه تنها از همه نوع پیام پشتیبانی می‌کند، چه متن، عکس، ویدئو یا استیکر باشد، بلکه امکان اتصال به گروه‌ها را نیز فراهم می‌کند و دامنه تعامل را گسترش می‌دهد.

 • ویژگی‌های LivegramBot:
 • متمرکز بر بازخورد: LivegramBot به گونه‌ای تنظیم شده است که کاربران دیگر می‌توانند به راحتی از طریق ربات شما با شما تماس بگیرند. شما می‌توانید بدون زحمت به آن‌ها در چت شخصی خود با ربات یا در یک گروه متصل پاسخ دهید.
 • پشتیبانی از پیام‌های متنوع: LivegramBot از همه نوع پیام پشتیبانی می‌کند. صرف نظر از فرمت پیام – چه متن، عکس، ویدئو یا استیکر باشد – شما می‌توانید آن را از طریق ربات خود دریافت کنید.
 • پشتیبانی چندزبانه: با LivegramBot، زبان مانعی نیست. شما می‌توانید چندین زبان را اضافه کنید، زبان آن‌ها را تغییر دهید و حتی پیام‌های دریافتی از کاربران زبان‌های خاص را بر اساس گروه‌ها دسته‌بندی کنید.
 • قابلیت پخش: LivegramBot به شما امکان می‌دهد پست‌های صوتی را به همه کاربران ربات به طور همزمان یا بر اساس زبان ترجیحی آن‌ها ارسال کنید.
 • آمار دقیق: LivegramBot آمار استفاده از ربات مانند تعداد پیام‌های ورودی و خروجی و تعداد کاربران فعال را فراهم می‌کند که همگی در تنظیمات ربات در دسترس هستند.
 • انتقال مالکیت ربات: در صورت نیاز، LivegramBot انتقال ساده مالکیت ربات را فراهم می‌کند. ربات همچنین می‌تواند بر اساس نیاز کاربران خاموش شود.

 

10- ربات Manybot

Manybot یک ابزار قدرتمند دیگر برای ایجاد ربات‌های تلگرام است. با بیش از 100,000 ربات که در حال حاضر از طریق پلتفرم آن مدیریت می‌شوند، Manybot یک راه‌حل ایده‌آل برای افراد و کسب‌وکارهایی است که می‌خواهند مخاطبان خود را به روشی منحصر به فرد و تعاملی درگیر کنند.

 • ویژگی‌های Manybot:
 • ارسال پیام به مشترکین: این ویژگی به مدیران ربات اجازه می‌دهد انواع مختلف محتوا از جمله متن، تصاویر، ویدئوها و فایل‌ها را ارسال کنند.
 • ایجاد دستورات سفارشی: با دستورات سفارشی، ربات شما می‌تواند با یک پیام از پیش تعریف شده یا یک پیام تصادفی از لیست پاسخ دهد  که می‌تواند کمک کند ربات شما تعاملی‌تر و جذاب‌تر شود.
 • طراحی منوهای چندسطحی زیبا: ویرایشگر بصری Manybot به شما امکان می‌دهد منوها و زیرمنوهای جذابی را در کوتاه‌ترین زمان ایجاد کنید. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد بدون نیاز به تایپ دستورات با ربات شما تعامل داشته باشند.
 • مدیریت همکاری: اگر به کمک برای مدیریت ربات خود نیاز دارید، می‌توانید مدیران بیشتری اضافه کنید که همان قابلیت های دسترسی شما را دارند، به جز توانایی حذف ربات یا تغییر لیست مدیران.
 • اتوماسیون ارسال پست: اگر وبلاگی با فید RSS یا کانال یوتیوب دارید، می‌توانید ارسال خودکار از آن پلتفرم به ربات خود را تنظیم کنید. این امکان را فراهم می‌کند که هر قطعه جدید محتوا به طور خودکار به مشترکین شما ارسال شود.
 • پشتیبانی از 6 زبان نمایش: Manybot از شش زبان نمایش پشتیبانی می‌کند، مانند انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی، روسی، عبری و فارسی. که به شما امکان می‌دهد ظاهر پیام‌های سیستمی استاندارد را برای پاسخگویی بهتر به کاربران خود سفارشی‌سازی کنید.

 

11- ربات Combot

combot یک ربات تلگرام قدرتمند است که برای کمک به مدیریت و تحلیل چت‌های گروهی طراحی شده است. یکی از محبوب‌ترین ربات‌هایی است که توسط مدیران کانال برای نظارت بر جوامع خود استفاده می‌شود. با استفاده از combot، می‌توانید گروه تلگرام خود را به یک فضای کاری تیمی مولد تبدیل کنید که در آن ارتباط کارآمد، قابل مدیریت و تعاملی است.

 • ویژگی‌های combot:
 • آمار و تحلیل: Combot گزارش‌ها و تحلیل‌های دقیقی از فعالیت گروه شما ارائه می‌دهد، کمک می‌کند تا زمان‌های اوج تعامل را کشف کرده و دینامیک‌های گروه خود را بهتر درک کنید.
 • محافظت در برابر اسپم: با سیستم پیشرفته ضد اسپم خود، اطمینان حاصل می‌کند که گروه شما از اسپم محافظت شود. همچنین اعضایی که در فعالیت‌های اسپم دخالت دارند را شناسایی و به طور خودکار محدود می‌کند.
 • مدیریت خودکار: مدیریت خودکار را فراهم می‌کند تا به حفظ بحث سالم و مرتبط کمک کند. می‌تواند پیام‌های نامناسب را حذف کرده و به کاربرانی که قوانین گروه را نقض می‌کنند هشدار دهد یا آن‌ها را محدود کند.
 • دستورات سفارشی: می‌توانید دستورات سفارشی را برای اطلاعاتی که به طور مکرر ارائه می‌شود ایجاد کنید تا  در زمان صرفه‌جویی کرده و کارایی ارتباط تیمی خود را بهبود ببخشید.
 • سیستم اعتبار کاربر: یک سیستم اعتباردهی داخلی است که رفتار اعضا را ردیابی می‌کند، مشارکت مثبت را تشویق و منفی‌گرایی را محدود می‌کند.
 • پشتیبانی چندزبانه: Combot چندین زبان را درک و به آن صحبت می‌کند، که آن را برای تیم‌های بین‌المللی مناسب می‌کند.

 

آیا ربات‌های تلگرام رایگان هستند؟

اکثریت ربات‌ها توسط توسعه‌دهندگان شخص ثالث ایجاد شده‌اند. این بدان معناست که فقط توسعه‌دهندگان تصمیم می‌گیرند که آیا ربات‌های آن‌ها رایگان باشند یا خیر. بیشتر ربات‌های تلگرام رایگان هستند، اما شما باید شرایط و ضوابط هر ربات را بررسی کنید. به عنوان مثال شما می توانید از https://mymember.shop  اقدام به خرید بهترین ربات تلگرام نمایید.

از اینکه تا پایان همراه ما بودید، از شما متشکریم.