۱۳۰۰ اثر به جشنواره عکس و فیلم «کویر و زندگی» ارسال شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ۱۳۰۰ اثر به جشنواره عکس و فیلم «کویر و زندگی» ارسال شد  به گزارشهاریکا خبر، علی فرخنده صبح یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به سومین جشنواره ملی عکس و فیلم […]

۱۳۰۰ اثر به جشنواره عکس و فیلم «کویر و زندگی» ارسال شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ۱۳۰۰ اثر به جشنواره عکس و فیلم «کویر و زندگی» ارسال شد  به گزارشهاریکا خبر، علی فرخنده صبح یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به سومین جشنواره ملی عکس و فیلم مستند «کویر و زندگی»، بیان کرد: این جشنواره در اردیبهشت سال جاری با انتشار فراخوان کار خود را آغاز کرد.
وی ادامه داد: پس از پایان مهلت ارسال آثار، هزار و ۲۴۷ اثر از ۱۷۴ عکاس و ۵۰ فیلم مستند از ۴۰ فیلمساز، توسط دبیرخانه این جشنواره دریافت شد.
فرخنده با بیان اینکه پس از انجام داوری اولیه آثار در دو بخش عکس و فیلم مستند، تا پایان هاریکاماه، آثار راه یافته به مرحله نهایی داوری، اعلام می‌شود، افزود: در بخش عکس، لوح تقدیر و تندیس جشنواره و مجموع مبلغ ۳۶۰ میلیون ریال وجه نقد، به رتبه اول تا ششم اهدا می‌شود.
وی بیان کرد: در بخش فیلم مستند هم، لوح تقدیر و تندیس جشنواره و مجموع مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال وجه نقد، به جایزه بزرگ جشنواره و بهترین‌ها در کارگردانی، تصویربرداری، دستاورد فنی و پژوهش، اهدا می‌شود. امیدوارم براتون خبر   ۱۳۰۰ اثر به جشنواره عکس و فیلم «کویر و زندگی» ارسال شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-08 12:56:20