گلایه میرکریمی از شرایط اکران فیلمش/ اعتراضی به فروش کمدی‌ها نیست به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری گلایه میرکریمی از شرایط اکران فیلمش/ اعتراضی به فروش کمدی‌ها نیست  به گزارش خبرنگار هاریکا، سیدرضا میرکریمی تهیه‌کننده و کارگردان فیلم سینمایی «نگهبان شب» همزمان با اکران عمومی فیلم تازه‌اش، متنی کوتاه را در صفحه […]

گلایه میرکریمی از شرایط اکران فیلمش/ اعتراضی به فروش کمدی‌ها نیست

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری گلایه میرکریمی از شرایط اکران فیلمش/ اعتراضی به فروش کمدی‌ها نیست  به گزارش خبرنگار هاریکا، سیدرضا میرکریمی تهیه‌کننده و کارگردان فیلم سینمایی «نگهبان شب» همزمان با اکران عمومی فیلم تازه‌اش، متنی کوتاه را در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرد.
در این متن آمده است: «دوستان می‌گویند خوبیت ندارد یک فیلمساز برای تبلیغ فیلم خودش پشت سر هم پست تبلیغی بگذارد. راستش را بخواهید ترجیح خودم این نیست. ولی چه کنم وقتی بعد از سی و اندی سال کار در سینما، امروز آخرین فیلمم در فقر تبلیغاتی و سئانس‌های نامرغوب سینماها و در آشفتگی و بی‌برنامه‌گی اکران هم زمان بیش از هفت فیلم، روی پرده‌ها رفته است.»
وی تأکید کرده است: «در این شرایط نه برای خودم کسر شأن می‌دانم و نه ابایی دارم از اینکه تیزر و پوستر برای فیلمم بسازم و از تنها رسانه محدودی که در دسترس دارم برای معرفی آن به مردم استفاده کنم. هیچ اعتراضی هم به فروش فیلم‌های تجاری و کمدی ندارم نوش جان شان.»
میرکریمی در پایان دل‌نوشته خود با انتقاد از عملکرد مدیران فرهنگی نوشت: «ای‌کاش درک درستی از اینکه در نهایت داریم به کدام سمت و سو می‌رویم می‌دیدم؛ تا کمی خیالم راحت می‌شد.» امیدوارم براتون خبر   گلایه میرکریمی از شرایط اکران فیلمش/ اعتراضی به فروش کمدی‌ها نیست براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-16 13:55:27