کمال تبریزی دبیری یک جشنواره سینمایی را بر عهده گرفت به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری کمال تبریزی دبیری یک جشنواره سینمایی را بر عهده گرفت  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی، جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی آبان ۱۴۰۲ به دبیری کمال تبریزی […]

کمال تبریزی دبیری یک جشنواره سینمایی را بر عهده گرفت

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری کمال تبریزی دبیری یک جشنواره سینمایی را بر عهده گرفت  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی، جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی آبان ۱۴۰۲ به دبیری کمال تبریزی نویسنده و کارگردان باسابقه سینمای ایران در شهر تبریز برگزار خواهد شد.
این جشنواره می‌کوشد تا جایگاه اقوام از فرهنگ، هنر، گردشگری، زیست‌بوم، گویش‌های محلی، آیین‌ها، فولکلور و … را در سینمای ایران در معرض نمایش بگذارد.
ریاست این جشنواره را نیز مهدی حیدری نویسنده و کارگردان برعهده دارد.
نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم اقوام ایرانی در اولین گام فعالیت، قرار است در آیین ویژه‌ای، از پوستر خود در خانه سینما رونمایی کند.
در این مراسم که روز سه‌شنبه ۲۷ تیر از ساعت ۱۰:۳۰ در سالن زنده‌یاد سیف‌الله‌ داد خانه سینما برگزار می‌شود، جمعی از هنرمندان و چهره‌های سینمای ایران و اهالی رسانه حضور خواهند داشت. همچنین دبیر جشنواره در کنار رییس جشنواره بعد از رونمایی از پوستر توضیحاتی را درباره این رویداد ارائه خواهند کرد. امیدوارم براتون خبر   کمال تبریزی دبیری یک جشنواره سینمایی را بر عهده گرفت براتون مفید بوده باشه

 
2023-07-16 17:56:10