کتایون ریاحی بازداشت شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری کتایون ریاحی بازداشت شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا، براساس اطلاعات به دست امده از دادستانی تهران کتایون ریاحی ساعتی پیش، به حکم بازپرس جلب شده است. این گزارش حاکی است طی روزهای گذشته از تعدادی افراد در مورد صحت ادعاهای تحریک آمیز […]

کتایون ریاحی بازداشت شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری کتایون ریاحی بازداشت شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا، براساس اطلاعات به دست امده از دادستانی تهران کتایون ریاحی ساعتی پیش، به حکم بازپرس جلب شده است.
این گزارش حاکی است طی روزهای گذشته از تعدادی افراد در مورد صحت ادعاهای تحریک آمیز مطرح شده در مورد اغتشاشات مستندات و ادله خواسته شده که با گذشت چند روز هیچ مستند و دلیلی ارائه نشده بود.
بنابر این گزارش اتهامات قاضیانی و ریاحی دایر بر اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور و فعالیت تبلیغی علیه نظام است.
براساس این گزارش همزمان، حسن عباسی رئیس اندیشکده یقین که اتهاماتی را به فوتبالیست‌ها وارد کرده بود و روز گذشته به دادستانی احضار شد، صبح امروز با حضور در دادسرا نسبت به اتهامات خود به مقام قضائی توضیحاتی ارائه داد. امیدوارم براتون خبر   کتایون ریاحی بازداشت شد براتون مفید بوده باشه

 
2022-11-23 01:12:07