«کاپرا کجاست؟» رونمایی می‌شود/ نقد فراستی به سیاه نمایی در سینما به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «کاپرا کجاست؟» رونمایی می‌شود/ نقد فراستی به سیاه نمایی در سینما  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، مستند «کاپ را کجاست؟» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مهدی انصاری با پشت سر گذاشتن […]

«کاپرا کجاست؟» رونمایی می‌شود/ نقد فراستی به سیاه نمایی در سینما

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «کاپرا کجاست؟» رونمایی می‌شود/ نقد فراستی به سیاه نمایی در سینما  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، مستند «کاپ را کجاست؟» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مهدی انصاری با پشت سر گذاشتن مراحل فنی آماده نمایش و پوستر این مستند که ساخت آن نزدیک به یکسال به طول انجامیده است، با طرحی از سینا رعیت‌دوست منتشر شد.
همچنین با اتمام مراحل آماده‌سازی این اثر، نشست نقدوبررسی «سینمای ایران از امید تا سیاه‎نمایی» به میزبانی میلاد دخانچی و با حضور مسعود فراستی منتقد سینما روز دوشنبه ۲۳ خردادماه ساعت ۱۷:۳۰ در تالار سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.
در این نشست، مستند «کاپ را کجاست؟» به کارگردانی مهدی انصاری نیز که نگاهی انتقادی به سیاه‌نمایی در آثار هنری-تصویری ایران و واکاوی جایگاه امید در سینمای ایران دارد، رونمایی می‌شود.
«کاپ را کجاست؟» جدیدترین اثر مرکز مستند و تلویزیونی سوره است. امیدوارم براتون خبر   «کاپرا کجاست؟» رونمایی می‌شود/ نقد فراستی به سیاه نمایی در سینما براتون مفید بوده باشه

 
2022-06-13 02:10:18