پیش تولید «مومن» آغاز شد/ روایتی از زندگی حبیب سپاه به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پیش تولید «مومن» آغاز شد/ روایتی از زندگی حبیب سپاه  به گزارش خبرنگار هاریکا، پیش‌تولید فیلم سینمایی «مومن» به کارگردانی هادی مقدم‌دوست و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی آغاز شده است و با تکمیل فهرست عوامل و بازیگران […]

پیش تولید «مومن» آغاز شد/ روایتی از زندگی حبیب سپاه

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پیش تولید «مومن» آغاز شد/ روایتی از زندگی حبیب سپاه  به گزارش خبرنگار هاریکا، پیش‌تولید فیلم سینمایی «مومن» به کارگردانی هادی مقدم‌دوست و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی آغاز شده است و با تکمیل فهرست عوامل و بازیگران وارد مرحله فیلمبرداری می‌شود.
«مومن» روایت بخشی از زندگی شهید حسین همدانی است که فیلمنامه آن پس از ۲ سال تحقیق و پژوهش به نویسندگی هادی مقدم‌دوست به رشته تحریر در آمده است.
شهید حسین همدانی، فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله و معروف به «حبیب سپاه»، از بنیانگذاران سپاه همدان و کردستان به شمار می‌آمد و از سال ۱۳۵۹ در دفاع مقدس حضور داشت.
وی در تاریخ ۱۶ هاریکا ۱۳۹۴ در اطراف شهر حلب سوریه، در نبرد علیه نیروهای داعش به شهادت رسید. امیدوارم براتون خبر   پیش تولید «مومن» آغاز شد/ روایتی از زندگی حبیب سپاه براتون مفید بوده باشه

 
2022-04-19 14:12:01