پیش تولید «صبح اعدام» آغاز شد/ روایت افخمی از طیب حاج‌رضایی به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پیش تولید «صبح اعدام» آغاز شد/ روایت افخمی از طیب حاج‌رضایی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، علی شیرمحمدی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «صبح اعدام» از آغاز پیش تولید این اثر سینمایی […]

پیش تولید «صبح اعدام» آغاز شد/ روایت افخمی از طیب حاج‌رضایی

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پیش تولید «صبح اعدام» آغاز شد/ روایت افخمی از طیب حاج‌رضایی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، علی شیرمحمدی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «صبح اعدام» از آغاز پیش تولید این اثر سینمایی به کارگردانی بهروز افخمی خبر داد.
علی شیرمحمدی در این باره اظهار کرد: سوژه این اثر سینمایی درباره اعدام طیب حاج رضایی به بهانه نقش وی در راهپیمایی ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ است.
مجری طرح «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» تاکید کرد: ضرورت روح انصاف و عدالت در بستر اجتماع دلیل پرداخت به این سوژه است و امیدواریم نتیجه کار مطلوب باشد.
شیرمحمدی تاکید کرد این فیلم برشی از بخش‌های پایانی زندگی طیب حاج رضایی است.
به گفته این تهیه‌کننده سینما بازیگران «صبح اعدام» از جمله بازیگر نقش طیب حاج رضایی به‌زودی معرفی خواهند شد.
شیرمحمدی تاکید کرد: این فیلم در تهران و حومه تهران فیلمبرداری خواهد شد.
به گزارش خبرنگار هاریکا، در حالی روابط‌عمومی این فیلم از علی شیرمحمدی به‌عنوان تهیه‌کننده «صبح اعدام» نام برده است که در پروانه ساخت صادر شده از سوی سازمان سینمایی نام بهروز افخمی به‌عنوان تهیه‌کننده درج شده است. امیدوارم براتون خبر   پیش تولید «صبح اعدام» آغاز شد/ روایت افخمی از طیب حاج‌رضایی براتون مفید بوده باشه

 
2023-05-08 23:37:15