پویش انجمن سینمای جوانان برای تولید آثار حول محور امام رضا(ع) به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پویش انجمن سینمای جوانان برای تولید آثار حول محور امام رضا(ع)  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، انجمن سینمای جوانان ایران به‌عنوان متولی اصلی آموزش و تولید فیلم کوتاه […]

پویش انجمن سینمای جوانان برای تولید آثار حول محور امام رضا(ع)

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پویش انجمن سینمای جوانان برای تولید آثار حول محور امام رضا(ع)  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، انجمن سینمای جوانان ایران به‌عنوان متولی اصلی آموزش و تولید فیلم کوتاه در کشور، به‌منظور تکریم ارادت قلبی ایرانیان به ساحت مقدس حضرت امام رضا (ع) و با هدف به تصویر کشیدن این امر، پویشی فراگیر و سینمایی راه‌اندازی می‌کند.
بر این اساس، از تمامی فیلمسازان و علاقه‌مندان دعوت می‌شود آثاری با مدت زمان زیر ۳۰ دقیقه در قالب‌های داستانی و مستند با موضوع امام رضا؛ کرامات و ارادت ایرانیان به ساحت مقدس آن حضرت برای شرکت در این پویش از طریق پرتال تولید ارسال کنند.
انجمن سینمای جوانان ایران به ۱۰ اثر برتر منتخب از میان آثار رسیده، مطابق آیین‌نامه معاونت تولید انجمن، حمایت مالی می‌کند.
علاقه‌مندان می‌توانند از روز چهارشنبه ۱۱ خردادماه تا پایان شهریورماه سال‌جاری و از طریق پرتال تولید production.iycs.ir نسبت به ثبت‌نام آثار خود اقدام کنند.
شرکت کنندگان در پویش دقت کنند در هنگام ثبت نام مقابل عنوان فیلم «حضور در طرح تولیدات امام رضایی» را قید کنند. امیدوارم براتون خبر   پویش انجمن سینمای جوانان برای تولید آثار حول محور امام رضا(ع) براتون مفید بوده باشه

 
2022-06-01 18:11:36