پوستر «تاکسیدرمیست» منتشر شد/ یک روزی به آخر خط می‌رسی! به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پوستر «تاکسیدرمیست» منتشر شد/ یک روزی به آخر خط می‌رسی!  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم کوتاه «تاکسیدرمیست» به نویسندگی و کارگردانی سوسن سلامت و بهزاد علوی و به تهیه‌کنندگی حامد […]

پوستر «تاکسیدرمیست» منتشر شد/ یک روزی به آخر خط می‌رسی!

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پوستر «تاکسیدرمیست» منتشر شد/ یک روزی به آخر خط می‌رسی!  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم کوتاه «تاکسیدرمیست» به نویسندگی و کارگردانی سوسن سلامت و بهزاد علوی و به تهیه‌کنندگی حامد طبیبی در سه نوبت در چهلمین جشنواره فیلم کوتاه تهران اکران خواهد شد. به تازگی از پوستر این فیلم رونمایی شده است.
در خلاصه داستان این فیلم ۱۵ دقیقه‌ای آمده است: «یک روزی، یک جایی، وقتی فکرش رو هم نمی‌کنی، به آخر خط می‌رسی. اسمش رو هر چی می خوای بذار؛ تاوان، کارما یا سرنوشت!»
ای‌کاش آدم‌ها در طول زندگی هم این لحظه رو در یاد داشته باشند.
شاهو رستمی تنها بازیگر این فیلم بدون دیالوگ است که تصویربرداری آن خرداد سال جاری در شهرستان ماهنشان استان زنجان و در کوه‌های رنگی زیبای این منطقه انجام شد.
عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از نویسنده و کارگردان: سوسن سلامت و بهزاد علوی، تهیه کننده: حامد طبیبی، بازیگر: شاهو رستمی، مدیر فیلمبرداری: حامد حسینی سنگری، صدابردار: سامان شهامت، تدوینگر: هانیه جلوخانی، طراحی و ترکیب صدا: بهنیا یوسفی، آهنگساز: جواد غلامرضائی، کالریست: علی شعبانی، جلوه‌های ویژه بصری: محمدباقر زنگنه، عکاس: بهرام بیات، طراح عنوان فیلم: مصطفی روستا، طراح تیتراژ: امید اسماعیلی، طراح تیزر: مجتبی حیدری، طراح پوستر: پوریا بیگدلی، طراح صحنه و لباس: سوسن سلامت و بهزاد علوی، مدیر تولید: میثم سیفی، تدارکات: محمدباقر بیگلوئی و مشاوره رسانه‌ای و روابط عمومی: منا شمسائی.
چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری مهدی آذرپندار ۲۷ هاریکا تا ۲ آبان ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد. امیدوارم براتون خبر   پوستر «تاکسیدرمیست» منتشر شد/ یک روزی به آخر خط می‌رسی! براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-18 16:57:12