پلتفرمی رایگان و مدرن برای کسب درآمد بیشتر از زمان شما هم مثل مشاورها، وکیل‌ها، پزشک‌ها و فریلنسرها، بلاگرها و… از زمانت کسب درآمد می‌کنی؟ ما برای شما که همیشه تلفن خودتان، منشی‌ و دفترکارتان زینگ زینگ درحال زنگ زدن است و ساعت‌ها زمان را از شما می‌گیرد راه حلی کاملا اتوماتیک وبدون دخالت انسان […]

پلتفرمی رایگان و مدرن برای کسب درآمد بیشتر از زمان

شما هم مثل مشاورها، وکیل‌ها، پزشک‌ها و فریلنسرها، بلاگرها و… از زمانت کسب درآمد می‌کنی؟
ما برای شما که همیشه تلفن خودتان، منشی‌ و دفترکارتان زینگ زینگ درحال زنگ زدن است و ساعت‌ها زمان را از شما می‌گیرد راه حلی کاملا اتوماتیک وبدون دخالت انسان داریم که جلوتر آن را معرفی می‌کنم. دستیاری شخصی که برای شما زمان بیشتری نگاه می‌دارد.

شاید تا به حال با گوگل کلندر یا همان تقویم گوگل برنامه ریزی روزانه خود را انجام داده باشید یا اصلا توی سررسیدتان تمام برنامه‌های روزانه و هفتگی و حتی سالانه خود را تنظیم کرده باشید. کافیه همه آن‌ها را به Calidy.com  فقط با یک ایمیل منتقل کنید.

منشی شما مطابق با زمانی که شما به او می‌دهید برای شما قرار ملاقات و جلسات را تنظیم می‌کند. خیلی وقت‌ها تداخل به وجود می‌آید و شما مقابل ارباب رجوع بدقول می‌شوید، یا کنسلی یکی از قرارهای شما باعث می‌شود تمام برنامه‌ها جابه‌جا بشود یا کلا آن زمان سوخت شود.

دقیقا مثل آرایشگری که وقت قبلی داده، مشتری فراموش کرده یا کنسل کرده است. حالا باید یکی یکی به مشتری‌های بعدی تماس بگیرد و بگوید که وقتش خالی است. چه می‌شد اگر تمام این کارها اتوماتیک انجام می‌شد؟

کَلیدی  (Calidy)مدرن‌ترین دستیار شخصی برای تنظیم جلسات و قرارهای شما

کلیدی دستیار شخصی چند زبانه و بین‌المللی است که به افرادی مانند مشاورین، مدرسین، وکلا، پزشک‌ها، بلاگرها، فریلنسرها و دیگر شغل‌های آزاد مانند آرایشگری، مکانیکی و… برای زمان بندی ملاقات با اراب رجوع، بیماران و مشتری‌ها با سرعتی بسیار بالا و فقط با یک لینک شخصی کمک می‌کند. می‌پرسی چطوری؟ عکس زیر رو ببین!

به همین سادگی. با کلیدی هم می‌توانید در زمان خود صرفه جویی کنید و هم در زمان مشتری.

فراموش می‌کنید جلسه داشتید؟!

نگران نباشید. کار ما این است که شما جا نمانید. در پنل کاربری کَلیدی می‌توانید تنظیم کنید که چقدر مانده به هرجلسه شمارا با هشدار، نوتیفیکیشن و زنگ موبایل یادآوری کند و چندبار یادآوری کند. این هم برای شما است و هم برای کسی که از شما وقت ملاقات یا جلسه گرفته است.  برای ثبت‌نام در Calidy.com کلیک کنید.

اگر کسی جلسه با شمارا کنسل کرد چه می‌شود؟

خیالتان راحت، به این هم فکر کردیم. بلافاصله بعد از کنسلی جلسه و قرار با شما، یک ایمیل، اس‌ام‌اس و… برای دیگر افرادی که بعد از این فرد با شما قرار داشته‌اند ارسال می‌شود که به آن‌ها اطلاع می‌دهد می‌توانند با شما در این ساعت جلسه و ملاقات داشته باشند. دقیقا مثل عکس زیر…

 

 

 

  • کَلیدی رایگانه!
  • همیشه یادش هست که دیرت نشه
  • یادش هست که یادت بیاره
  • یادش هست که بدقول نشی
  • مثل یک دستیار شخصی حرفه‌ای برنامه‌هات رو مدیریت می‌کنه.

فقط کافیه برنامه‌هات رو باهاش درمیان بگذاری. ثبت نام در Calidy.com