پرونده «نیمه خرداد» در خانه مستند باز می‌شود/ اکران از ۱۴ خرداد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پرونده «نیمه خرداد» در خانه مستند باز می‌شود/ اکران از ۱۴ خرداد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی خانه مستند، طرح «تجربه نگاری» از تازه‌ترین برنامه‌های خانه مستند است که با […]

پرونده «نیمه خرداد» در خانه مستند باز می‌شود/ اکران از ۱۴ خرداد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پرونده «نیمه خرداد» در خانه مستند باز می‌شود/ اکران از ۱۴ خرداد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی خانه مستند، طرح «تجربه نگاری» از تازه‌ترین برنامه‌های خانه مستند است که با هدف بررسی سال‌ها فعالیت این مرکز در حوزه مستندسازی را در نیمه ابتدایی سال پیش رو در قالب پرونده‌هایی تفکیک شده بر اساس موضوع و محتوا در اختیار مخاطبان علاقه‌مند به سینمای مستند قرار می‌دهد.
اولین پرونده‌ای که قرار است با عنوان «نیمه خرداد» در دسترس مخاطبان قرار گیرد به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد آماده شده و شامل چهار مستند می‌شود که قرار است به صورت آنلاین اکران آن‌ها در سایت خانه مستند آغاز شود.
«نیمه خرداد» شامل چهار مستند به نام‌های «کمیته» به کارگردانی عبدالحسین بدرلو و تهیه‌کنندگی مصطفی فتاحی، «رازهای جماران» به کارگردانی مشترک محسن سلیمانی و محمد ثقفی، «ملاقات در مدار بسته» به کارگردانی مشترک امیرحسین خلیل‌زاده و مهدی جوزایی و تهیه‌کنندگی مهدی مطهر و همچنین مستند «پدر، پسر، گلوله» به کارگردانی امیر اصانلو است.
پرونده «نیمه خرداد» از شنبه ۱۴ خردادماه و همزمان با رحلت امام خمینی (ره) اکران آنلاین خود را آغاز می‌کند و مخاطبان می‌توانند مستندهای این پرونده را به صورت رایگان در سایت خانه مستند تماشا کنند. امیدوارم براتون خبر   پرونده «نیمه خرداد» در خانه مستند باز می‌شود/ اکران از ۱۴ خرداد براتون مفید بوده باشه

 
2022-06-01 14:10:13