در دنیایی زندگی می کنیم که اطلاعات درباره هرچیزی که فکرش را بکنید به راحتی و از طریق منابع بسیاری در دسترس شماست و شما می توانید پاسخ هر سوالی را بدون صرف هزینه و وقت زیاد به راحتی بدست بیاورید. در چنین شرایطی باید اطلاعت عمومی خود را افزایش دهیم تا در هر جمعی […]

در دنیایی زندگی می کنیم که اطلاعات درباره هرچیزی که فکرش را بکنید به راحتی و از طریق منابع بسیاری در دسترس شماست و شما می توانید پاسخ هر سوالی را بدون صرف هزینه و وقت زیاد به راحتی بدست بیاورید. در چنین شرایطی باید اطلاعت عمومی خود را افزایش دهیم تا در هر جمعی حرفی برای گفتن داشته باشیم. اما چگونه اطلاعات عمومی خود را بالا ببریم؟ به قول قدیمی ها ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است. اولین راه برای افزایش اطلاعات عمومی و طرح سوالات این است که هر سوالی به ذهنتان رسید سریعا جواب آن را پیدا کنید و به راحتی از کنار آن نگذرید. یک سایت پرسش و پاسخ مانند  ویکی دانا که بتوانید سوالات خود در زمینه های گوناگون را در آنجا مطرح کرده و سریعا پاسخ خود را دریافت کنید بهترین محل برای طرح پرسش های ناگهانی و بالا بردن سطح اطلاعات عمومی شماست. در ادامه شما را با سایت ویکی دانا بیشتر آشنا می کنیم.

با ویکی دانا اطلاعات عمومی خود را افزایش دهید

سایت ویکی دانا توسط مجموعه بزرگی از کاربران فعال مدیریت می شود که به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما در زمینه های اطلاعات عمومی ، سلامتی، غذا و آشپزی، گردشگری و سفر، کتاب، تحصیل، تکنولوژی، اقتصاد، کسب و کار، علوم پایه، موسیقی، فیلم و سینما، حیوانات، روانشناسی، تاریخ، جغرافیا، زمین شناسی، عکاسی، هنرهای تجسمی، ورزش، بازی های فکری، مد و زیبایی، مسائل زناشویی، آموزش زبان، مذهبی، عرفان، فلسفه، ادبیات، اجتماعی، کشاورزی، خودرو و ماشین آلات، معماری و ساختمان، نجوم و سایر مطالب می باشد.

همان طور که می بینید سایت ویکی دانا شامل تمامی حوزه ها می باشد و شما هر نوع سوالی که برایتان پیش می آید را می توانید در آنجا مطرح کنید. نحوه طرح پرسش در ویکی دانا بسیار ساده است و پاسخ هایی که دریافت می کنید پس از تایید مدیریت قابل نمایش خواهند بود بنابراین می توانید از صحت پاسخ ها مطمئن باشید.

روش های مختلف برای افزایش اطلاعات عمومی

راه های زیادی برای بالا بردن سطح اطلاعات عمومی وجود دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم و در پایان می گوییم که چرا ویکی دانا برای افزایش سطح اطلاعات عمومی شما گزینه مناسبتری است.

  • خواندن کتاب
  • مطالعه روزنامه
  • مرور سرخط سایت های خبری
  • دنبال کردن چند پیج اطلاعات عمومی در اینستاگرام
  • پرسش از دیگران
  • سرچ گوگل
  • عضویت در سایت های تبادل نظر

همه این موارد در جایگاه خود ارزشمند هستند و برای زیاد شدن اطلاعات عمومی شما مفید می باشند اما سایت ویکی دانا نسبت به موارد ذکر شده چند برتری دارد:

ممکن است پاسخ سوال شما در گوگل نباشد یا اگر باشد شما مجبور باشید یک مقاله طولانی را بخوانید تا به قسمت پاسخ مورد نظر خود برسید. بنابراین ویکی دانا شما را زودتر به پاسخ می رساند. گرچه شاید پرسیدن سوال از دیگران در فضای مجازی یا واقعی به نظر ساده تر می رسد اما همیشه پاسخ های دریافتی قابل اعتماد نیستند. اما در ویکی دانا کلیه پاسخ ها توسط کاربران متخصص در آن حوزه داده می شود بنابراین قابل اعتماد هستند. مقاله های علمی و تخصصی گزینه خوبی برای افزایش اطلاعات عمومی هستند اما همیشه به صورت رایگان در اختیار ما قرار ندارند و خواندن آن ها نیاز به صرف وقت زیادی دارد.

بنابراین سایت ویکی دانا محلی است که می توانید برای طرح سوالات بی جواب خود و افزایش اطلاعات عمومی تان از آن استفاده کنید و پاسخ پرسش های خود را سریعا دریافت کنید (در بیشتر موارد کمتر از پنج دقیقه.)

با وجود ویکی دانا ندانستن عیب است!

منبع : مینویسم