همکاری‌های ایسفا و انجمن سینمای جوانان گسترش می‌یابد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری همکاری‌های ایسفا و انجمن سینمای جوانان گسترش می‌یابد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در دیدار هیأت مدیره انجمن صنفی فیلم کوتاه با مدیرعامل و معاونان انجمن سینمای جوانان که عصر […]

همکاری‌های ایسفا و انجمن سینمای جوانان گسترش می‌یابد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری همکاری‌های ایسفا و انجمن سینمای جوانان گسترش می‌یابد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در دیدار هیأت مدیره انجمن صنفی فیلم کوتاه با مدیرعامل و معاونان انجمن سینمای جوانان که عصر روز چهارشنبه ۱۷ فروردین ماه ۱۴۰۱ با حضور مسعود امیری تیرانی رئیس هیأت مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران به همراه الهام آقالری، امیر توده‌روستا، کاوه قهرمان، رضا اسدی و بهمن دادفر در ستاد مرکزی انجمن سینمای جوانان همراه بود گسترش همکاری‌های دوجانبه مورد تأکید قرار گرفت.
در این دیدار مهدی آذرپندار مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران بر تعمیق و گسترش روابط و نقش ایسفا در سازوکارهای تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی فیلم کوتاه تأکید داشت.
همچنین امیری تیرانی درباره نحوه برگزاری شایسته‌تر جشنواره فیلم کوتاه تهران، تبادل نظر کرد و پیشنهاداتی درباره نحوه مشارکت فعال‌تر «ایسفا» در این رویداد بین‌المللی مطرح شد.
در این جلسه که علی جعفری، سعید پوراسماعیلی، طیبه فلکیان، آرش رصافی، میکائیل دیانی (معاونان) و محمدحسین امیری (مشاور مدیرعامل) نیز حضور داشتند بر ضرورت گسترش بسترهای اکران فیلم کوتاه و لزوم توجه بیشتر سیاست‌گذاران و مدیران سینمایی کشور به مقوله فیلم کوتاه نیز گفتگو صورت گرفت. امیدوارم براتون خبر   همکاری‌های ایسفا و انجمن سینمای جوانان گسترش می‌یابد براتون مفید بوده باشه

 
2022-04-08 13:23:41