همه جشنواره‌های خارجی هم به‌ دنبال غم و اندوه در فیلم‌ها نیستند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری همه جشنواره‌های خارجی هم به‌ دنبال غم و اندوه در فیلم‌ها نیستند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از ستاد خبری جشنواره، کارگاه «تولید فیلم به زبان ساده» توسط محمدرضا کریمی‌صارمی دوشنبه ۱۷ هاریکا […]

همه جشنواره‌های خارجی هم به‌ دنبال غم و اندوه در فیلم‌ها نیستند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری همه جشنواره‌های خارجی هم به‌ دنبال غم و اندوه در فیلم‌ها نیستند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از ستاد خبری جشنواره، کارگاه «تولید فیلم به زبان ساده» توسط محمدرضا کریمی‌صارمی دوشنبه ۱۷ هاریکا در کتابخانه مرکزی اصفهان و در حاشیه سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان برای دانشجویان و دانش‌آموزان علاقه‌مند به فیلمسازی، به‌ صورت رایگان برگزار ‎شد.
کریمی‌صارمی در بخشی از این کارگاه گفت: همیشه سعی کنید ساخت کاری را که شروع می‌کنید، بدون وقفه به پایان برسانید. این روزها سینما به شکل یک صنعت دیده می‌شود و نمی‌توانید فیلم را نیمه‌تمام رها کنید.
معاون تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تاکید کرد: باید بدانید که با توجه به موقعیت زمانی و جغرافیایی چه موضوعاتی را انتخاب کنیم که همیشه مورد نظر سینما باشد، وقتی فیلم خوبی می‌سازید همه از آن تعریف می‌کنند، وقتی فیلم متوسطی می‌سازید، موفقیت آن به موقعیت بستگی دارد و اگر ضعیف بسازید همه آن را پس می‌زنند.
کریمی صارمی مطرح کرد: برای ورود به گستره فیلم‌سازی باید مطالعه داشته باشید و به مسائل مختلف فرهنگی توجه کنید. از طرف دیگر برای ساخت آثارتان از فکر دیگران استفاده کنید، این مساله می‌تواند نگاه و خلافیت‌های متفاوتی را در اختیار شما قرار دهد که ممکن است به موفقیت فیلم کمک کند. همه جشنواره‌های خارجی به غم و اندوه یا مسائل اجتماعی تلخ موجود در فیلم توجهی ندارند بلکه برخی جشنواره‌ها کشف و شهود را مورد نظر قرار می‌دهند و اثری را می‌ستایند که فرهنگ و هنر کشور شما را معرفی کند. امیدوارم براتون خبر   همه جشنواره‌های خارجی هم به‌ دنبال غم و اندوه در فیلم‌ها نیستند براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-10 12:56:11