نوبت اکران «نگهبان شب» ثبت شد/ «تصور» لیلا حاتمی در ترکیب تازه‌ها به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری نوبت اکران «نگهبان شب» ثبت شد/ «تصور» لیلا حاتمی در ترکیب تازه‌ها  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی شورای صنفی نمایش، هفتمین جلسه این شورا روز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت در خانه […]

نوبت اکران «نگهبان شب» ثبت شد/ «تصور» لیلا حاتمی در ترکیب تازه‌ها

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری نوبت اکران «نگهبان شب» ثبت شد/ «تصور» لیلا حاتمی در ترکیب تازه‌ها  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی شورای صنفی نمایش، هفتمین جلسه این شورا روز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت در خانه سینما تشکیل شد.
در این جلسه بعد از بررسی درخواست‌ها و موارد مطرح شده قرار سرگروهی ۴ فیلم ثبت شد.
بر این اساس فیلم سینمایی «ارثیه فامیلی» به کارگردانی حامد رضی با پخش «شکوفا فیلم» به سرگروهی پردیس کورش از چهارشنبه ۳ خرداد روی پرده می‌رود.
نوبت اکران فیلم‌های سینمایی «عروسی مردم» به کارگردانی مجید توکلی با پخش «فیلمیران» به سرگروهی پردیس هنرشهر آفتاب شیراز، فیلم سینمایی «تصور» به کارگردانی علی بهراد با پخش «خانه فیلم» به سرگروهی پردیس مگامال و فیلم سینمایی «نگهبان شب» به کارگردانی رضا میرکریمی با پخش «بانو فیلم» به سرگروهی پردیس ایرانمال ثبت شد.
به گزارشهاریکا خبر، فیلم «تصور» به کارگردانی علی بهراد با بازی لیلا حاتمی در نقش اصلی، پیش از این در بخش مسابقه هفته منتقدانِ هفتاد و پنجمین جشنواره کن رونمایی شده بود. امیدوارم براتون خبر   نوبت اکران «نگهبان شب» ثبت شد/ «تصور» لیلا حاتمی در ترکیب تازه‌ها براتون مفید بوده باشه

 
2023-05-23 11:06:49