نمایش ۳ فیلم کوتاه کمدی در برنامه «نور، صدا، دوربین، خنده» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری نمایش ۳ فیلم کوتاه کمدی در برنامه «نور، صدا، دوربین، خنده»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی دفتر طنز حوزه هنری، جلسه جدید برنامه «نور، صدا، دوربین، خنده» با نمایش و نقد […]

نمایش ۳ فیلم کوتاه کمدی در برنامه «نور، صدا، دوربین، خنده»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری نمایش ۳ فیلم کوتاه کمدی در برنامه «نور، صدا، دوربین، خنده»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی دفتر طنز حوزه هنری، جلسه جدید برنامه «نور، صدا، دوربین، خنده» با نمایش و نقد سه فیلم کوتاه کمدی برگزار می‌شود.
نشست جدید «نور، صدا، دوربین، خنده» به نمایش سه فیلم «نوشابه مشکی» به کارگردانی محمد پایدار، «پارادوپینگ» به کارگردانی محمدرضا حسنی‌رنجبر و فیلم «نحسی» به کارگردانی پارسا امیری‌زاد اختصاص دارد که توسط دفتر طنز برگزار می‌شود، میزبان علاقه‌مندان به فیلم و کمدی خواهد بود.
مهمانان ویژه این برنامه یزدان فتوحی نویسنده و کارگردان و بازیگر، داوود امیریان فیلمنامه‌نویس و طنزپرداز هستند که در حضور کارگردانان هر سه فیلم به نقد و بررسی آثار نمایش داده شده می‌پردازند.
اجرای این برنامه نیز بر عهده میثم کریمی است.
هر سه فیلمی که در این برنامه نمایش داده می‌شوند جزو فیلم‌های حاضر در بخش داستانی سی‌نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران بودند.
جدیدترین برنامه «نور، صدا، دوربین، خنده» روز چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷ در تالار سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.
حضور در نشست نقد و بررسی و همچنین نمایش فیلم برای همه آزاد و رایگان است. امیدوارم براتون خبر   نمایش ۳ فیلم کوتاه کمدی در برنامه «نور، صدا، دوربین، خنده» براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-19 17:55:18