«موج شکن» اکران آنلاین می‌شود/ اقتدار سپاه به روایت اسناد غرب به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «موج شکن» اکران آنلاین می‌شود/ اقتدار سپاه به روایت اسناد غرب  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی خانه مستند، به مناسبت روز ملی خلیج فارس از شنبه دهم اردیبهشت ماه مستند «موج […]

«موج شکن» اکران آنلاین می‌شود/ اقتدار سپاه به روایت اسناد غرب

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «موج شکن» اکران آنلاین می‌شود/ اقتدار سپاه به روایت اسناد غرب  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی خانه مستند، به مناسبت روز ملی خلیج فارس از شنبه دهم اردیبهشت ماه مستند «موج شکن» به کارگردانی وحید فراهانی و تهیه‌کنندگی مهدی مطهر اکران آنلاین خود را در سایت خانه مستند آغاز می‌کند.
این مستند به نقش نیروی دریایی سپاه پاسداران ایران در ثبات اقتصادی و امنیت دریایی در منطقه با استناد بر منابع، اسناد و رسانه‌های غربی می‌پردازد و همچنین تاثیر عملکرد این شاخه از نیروی نظامی در ثبات و امنیت خلیج فارس و آب‌های منطقه‌ای غرب آسیا را بررسی می‌کند.
این مستند برای اولین بار در شبکه المیادین لبنان نمایش داده شد.
دیگر عوامل این مستند عبارتند از مجری طرح: محمد شبرو، نویسنده: روح الله بیگدلی، تدوینگر: وحید فراهانی، راوی: ابراهیم ربیعی، تهیه شده در مرکز آفرینش‌های هنری معاونت فرهنگی نیروی دریایی سپاه از تولیدات خانه مستند.
مستند «موج شکن» از شنبه دهم اردیبهشت ماه به مناسبت روز ملی خلیج فارس در سایت خانه مستند به صورت رایگان قابل دسترس است. امیدوارم براتون خبر   «موج شکن» اکران آنلاین می‌شود/ اقتدار سپاه به روایت اسناد غرب براتون مفید بوده باشه

 
2022-04-27 14:10:16