مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم «مادر» تمدید شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم «مادر» تمدید شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سومین جشنواره فیلم و عکس «مادر»؛ در پی استقبال فیلمسازان و عکاسان جوان و علاقمندان فیلم کوتاه […]

مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم «مادر» تمدید شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم «مادر» تمدید شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سومین جشنواره فیلم و عکس «مادر»؛ در پی استقبال فیلمسازان و عکاسان جوان و علاقمندان فیلم کوتاه و با تصمیم شورای سیاست‌گذاریِ این جشنواره متشکل از مهدی مسعودشاهی، مریم جلالی، ابوالفضل همراه، مهدی یارمحمدی، حسین نظری، مریم پیرکاری، محسن الطافی و مینا مقرب صمدی مهلت ثبت و ارسال آثار در سایت جشنواره ملی «مادر» تا ۲۵ مردادماه تمدید شد.
دبیرخانه این دوره از جشنواره که در دو بخش اصلی فیلم کوتاه و عکس برگزار می‌شود بیش از ۲۰۰ فیلم کوتاه و حدود ۲۸۰ اثر عکاسی دریافت کرده است.
مفهوم مادر و مادری و نقش و جایگاه مادر در خانواده، زندگی شهری، سلامت روانی جامعه و سایر ابعاد زندگی (آموزش، بهداشت، معنویت)، مادر در اقوام ایرانی، مادران انتظار و … برخی از موضوعات جشنواره مادر است. همچنین مسابقه پویش «مادر دوست داشتنی من به روایت فیلم» نیز از دیگر بخش‌های این رویداد فرهنگی است.
علاقمندان برای مطالعه فراخوان و ثبت اثر به سایت جشنواره مراجعه کنند.
سومین جشنواره ملی فیلم و عکس «مادر» به دبیری منصوره مصطفی‌زاده و با مشارکت اپلیکیشن روبیکا، معاونت امور فرهنگی و اجتماعی مترو تهران و موسسه تصویر شهر هاریکاماه سال جاری برگزار خواهد شد. امیدوارم براتون خبر   مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم «مادر» تمدید شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-12 13:56:04