«مسیر معکوس» و «مرده خور» در جشنواره چشم سوم هند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «مسیر معکوس» و «مرده خور» در جشنواره چشم سوم هند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، ۲ فیلم «مسیر معکوس» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی ابوالفضل جلیلی و «مرده خور» به […]

«مسیر معکوس» و «مرده خور» در جشنواره چشم سوم هند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «مسیر معکوس» و «مرده خور» در جشنواره چشم سوم هند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، ۲ فیلم «مسیر معکوس» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی ابوالفضل جلیلی و «مرده خور» به کارگردانی صادق صادق‌دقیقی و تهیه‌کنندگی پروانه مرزبان در بخش غیررقابتی گستره آسیا نوزدهمین دوره جشنواره فیلم‌های آسیایی چشم سوم به نمایش در می‌آیند.
«مسیر معکوس» در جشنواره‌هایی چون پکن و شانگهای چین، جشنواره سینمای ایران در شانتیلی فرانسه، جیپور، کلکته و گوآهاتی هند، تاشکند و عشق دیوانگی است بلغارستان و جشنواره فیلم مسکوی روسیه شرکت کرده است.
«مرده خور» نیز پیش‌تر در جشنواره‌هایی چون چنای، جیپور و دهلی نوی هندوستان، جشنواره بین‌المللی فیلم مسلمانان تورنتوی کانادا، جشنواره فیلم‌های آسیایی بارسلونای اسپانیا، تاشکند و عشق دیوانگی است بلغارستان حضور داشته است.
نوزدهمین جشنواره فیلم‌های آسیایی چشم سوم از ۲۱ تا ۲۷ آذر (۱۲ تا ۱۸ دسامبر ۲۰۲۲) در هند برگزار می‌شود. امیدوارم براتون خبر   «مسیر معکوس» و «مرده خور» در جشنواره چشم سوم هند براتون مفید بوده باشه

 
2022-12-13 09:10:05