محمدمهدی عسگرپور داور جشنواره اتریشی شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری محمدمهدی عسگرپور داور جشنواره اتریشی شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا، محمدمهدی عسگرپور کارگردان، تهیه‌کننده و فعال صنفی به عنوان یکی از اعضای هیأت داوران در یازدهمین جشنواره فیلم کیتزبوهل داوری می‌کند. این جشنواره که در کیتزبوهل اتریش برگزار می‌شود کار […]

محمدمهدی عسگرپور داور جشنواره اتریشی شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری محمدمهدی عسگرپور داور جشنواره اتریشی شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا، محمدمهدی عسگرپور کارگردان، تهیه‌کننده و فعال صنفی به عنوان یکی از اعضای هیأت داوران در یازدهمین جشنواره فیلم کیتزبوهل داوری می‌کند.
این جشنواره که در کیتزبوهل اتریش برگزار می‌شود کار خود را از ۳۰ مرداد برابر با ۲۱ آگوست آغاز کرده و برگزاری آن تا یکشنبه ۵ شهریور برابر با ۲۷ آگوست ادامه خواهد داشت. تمرکز ویژه جشنواره کیتزبوهل روی کشف استعدادهای جوان است.
بر اساس اعلام برگزارکنندگان جشنواره، این رویداد سینمایی با هدف حمایت و ارتقای استعدادهای ملی و بین‌المللی برگزار می‌شود و به حاضران در جشنواره فرصت آن داده می‌شود که آثار خود را پیش روی طیف گسترده‌ای از مخاطبان قرار دهند.
این جشنواره سال ۲۰۱۳ پایه‌گذاری شده و در فهرست فیاپف ثبت شده است.
عسگرپور از جمله سینماگران ایرانی است که در سال‌های اخیر در جشنواره‌های مختلف جهانی به عنوان داور و یا از جایگاه نایب رئیس فیاپف (فدراسیون جهانی انجمن‌های تهیه‌کنندگان فیلم) حضور داشته است. از جمله حضورهای متاخر او می‌توان به داوری در جشنواره زردآلوی طلایی ارمنستان اشاره کرد. امیدوارم براتون خبر   محمدمهدی عسگرپور داور جشنواره اتریشی شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-22 13:57:10