فیلم پخش‌شده از تلویزیون به سینما می‌آید/ ثبت قرارداد «بچه‌زرنگ» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری فیلم پخش‌شده از تلویزیون به سینما می‌آید/ ثبت قرارداد «بچه‌زرنگ»  به گزارش خبرگزاری هاریکا، بیستمین جلسه شورای صنفی نمایش در روز یکشنبه ۱۹ شهریور در خانه سینما تشکیل شد. در این جلسه بعد از بررسی درخواست‌ها […]

فیلم پخش‌شده از تلویزیون به سینما می‌آید/ ثبت قرارداد «بچه‌زرنگ»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری فیلم پخش‌شده از تلویزیون به سینما می‌آید/ ثبت قرارداد «بچه‌زرنگ»  به گزارش خبرگزاری هاریکا، بیستمین جلسه شورای صنفی نمایش در روز یکشنبه ۱۹ شهریور در خانه سینما تشکیل شد.
در این جلسه بعد از بررسی درخواست‌ها و موارد مطرح شده قرارداد سرگروهی ۲ فیلم به ثبت رسید.
قرارداد اکران انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» به کارگردانی بهنود نکویی، هادی محمدیان و محمدجواد جنتی و تهیه‌کنندگی حامد جعفری با پخش فیلمیران به سرگروهی پردیس کورش ثبت شد.
قرارداد فیلم سینمایی «شماره ۱۰» به کارگردانی حمید زرگرنژاد و تهیه‌کنندگی ابراهیم اصغری با پخش «شهرفرنگ» هم به سرگروهی سینما فرهنگ به ثبت رسید.
به گزارشهاریکا خبر فیلم سینمایی «شماره ۱۰» که پیش‌تر در چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شده بود، در ایام نوروز امسال و پیش از اکران عمومی روی آنتن تلویزیون رفت. این فیلم که از محصولات بنیاد سینمایی فارابی است، حالا در نوبت ورود به چرخه اکران عمومی قرار گرفته است. امیدوارم براتون خبر   فیلم پخش‌شده از تلویزیون به سینما می‌آید/ ثبت قرارداد «بچه‌زرنگ» براتون مفید بوده باشه

 
2023-09-10 17:57:29