فروش «موقعیت مهدی» از مرز ۵ میلیارد تومان عبور کرد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری فروش «موقعیت مهدی» از مرز ۵ میلیارد تومان عبور کرد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، با نزدیک شدن به پایان تعطیلات نوروز، فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی فر […]

فروش «موقعیت مهدی» از مرز ۵ میلیارد تومان عبور کرد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری فروش «موقعیت مهدی» از مرز ۵ میلیارد تومان عبور کرد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، با نزدیک شدن به پایان تعطیلات نوروز، فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی فر و تهیه کنندگی حبیب والی نژاد با استقبال بیش از ۱۵۰ هزارنفر از مخاطبان در سینماها و شهرهای فاقد سینما، از فروش ۵ میلیارد تومان عبور کرد.
در روزهای اخیر و همزمان با تمجید رهبر معظم انقلاب، شاهد افزایش فروش و استقبال از این فیلم سینمایی در سینماهای سراسر کشور بودیم؛ تا جایی که روز گذشته سه شنبه ۹ فروردین، با ۷۰۰ میلیون تومان فروش روزانه، «موقعیت مهدی» پرفروش‌ترین روز اکران خود را سپری کرد.
نکته قابل توجه در اکران این فیلم سینمایی، سهم فروش برابر آن در استان تهران و شهرستان هاست.
سهم فروش «موقعیت مهدی» در استان تهران ۲ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۲ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان بوده که کمتر فیلمی تاکنون توانسته این سهم فروش برابر در تهران و شهرستان‌ها را تجربه کند.
فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» تولید مرکز سیمافیلم و روایت فتح بوده که روایتی متفاوت از زندگی شهید مهدی باکری را به تصویر می‌کشد.
بازیگران این فیلم سینمایی عبارتند از: هادی حجازی‌فر، ژیلا شاهی، وحید حجازی‌فر، معصومه ربانی‌نیا و روح‌الله زمانی. امیدوارم براتون خبر   فروش «موقعیت مهدی» از مرز ۵ میلیارد تومان عبور کرد براتون مفید بوده باشه

 
2022-03-30 15:18:48