ظلم نگران‌کننده است، نه تیتر روزنامه‌ها!/عدالت‌خواهی پر رمز و راز به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ظلم نگران‌کننده است، نه تیتر روزنامه‌ها!/عدالت‌خواهی پر رمز و راز  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، با ادامه اکران عمومی فیلم سینمایی «مصلحت» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه، دومین […]

ظلم نگران‌کننده است، نه تیتر روزنامه‌ها!/عدالت‌خواهی پر رمز و راز

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ظلم نگران‌کننده است، نه تیتر روزنامه‌ها!/عدالت‌خواهی پر رمز و راز  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، با ادامه اکران عمومی فیلم سینمایی «مصلحت» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه، دومین تیزر رسمی این اثر رونمایی شد.
اکران این فیلم که روایتی ملتهب از دادخواهی یک عدالت پُر رمز و راز است، با شعار «عدالت خط قرمز ندارد!» از ۱۷ خردادماه در سینماهای سراسر کشور آغاز شد و تاکنون توانسته حدود ١٠٠ هزار مخاطب را به سینماها بکشاند.
فیلمنامه «مصلحت» که در ژانر سیاسی-معمایی به نگارش درآمده، به موضوعی افشاگرانه در اوایل دهه ۶۰ می‌پردازد و در خلاصه داستان آن آمده است: «پسر یکی از مقامات عالی‌رتبه کشور در یکی از درگیری‌ها مقابل دانشگاه تهران مرتکب قتل می‌شود، اما پیوند خانوادگی و مصلحت سیاسی کشور، این پرونده مشکوک را وارد موازنه‌ای پیچیده و سخت می‌کند…»
فرهاد قائمیان، وحید رهبانی، نازنین فراهانی، مهدی حسینی‌نیا، مجید نوروزی، امیر نوروزی، سهی‌بانو ذوالقدر و… ترکیب بازیگران اصلی «مصلحت» را تشکیل می‌دهند.
دومین تیزر «مصلحت» توسط کیومرث بیک‌زند ساخته شده و این فیلم محصول مشترک سازمان سینمایی سوره و مرکز فیلم و سریال اوج است که پخش آن را موسسه بهمن سبز برعهده دارد. امیدوارم براتون خبر   ظلم نگران‌کننده است، نه تیتر روزنامه‌ها!/عدالت‌خواهی پر رمز و راز براتون مفید بوده باشه

 
2023-07-02 21:55:16