شاید به جای بازیگری به سراغ آشپزی بروم/ کلک سینما کنده است! به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری شاید به جای بازیگری به سراغ آشپزی بروم/ کلک سینما کنده است!  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای فیلم، اولین اکران مردمی فیلم سینمایی «روز ششم» با حضور حجت قاسم‌زاده اصل […]

شاید به جای بازیگری به سراغ آشپزی بروم/ کلک سینما کنده است!

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری شاید به جای بازیگری به سراغ آشپزی بروم/ کلک سینما کنده است!  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای فیلم، اولین اکران مردمی فیلم سینمایی «روز ششم» با حضور حجت قاسم‌زاده اصل کارگردان و بازیگران فیلم جمعه سوم تیرماه در پردیس سینمایی کورش در ۲ سانس برگزار شد.
حجت قاسم‌زاده اصل کارگردان فیلم در ابتدای این برنامه گفت: خیلی تشکر می‌کنم و خوشحالم که امروز تماشاگران این فیلم را از نزدیک می‌بینم و از اینکه در این شرایط سخت و با این ترافیک فیلم «روز ششم» را برای تماشا انتخاب کرده‌اید سپاسگزارم. امیدوارم بعد از تماشای فیلم راضی از سینما خارج شوید.
هاریکاان احمدی یکی از بازیگران فیلم نیز گفت: این روزها اوضاع سینما مانند سایر بخش‌ها خوب نیست و به نظر می‌رسد با این وضعیت در دو سال آینده کلک سینما کنده است و ما باید به دنبال کار دیگری برویم.
وی ادامه داد: من اتفاقاً آشپز خوبی هستم و شاید بتوانم در آینده به جای فعالیت در سینما، آشپزی کنم اما همچنان امیدوارم که اوضاع سینما بهتر از این بشود و تماشاگران از دیدن فیلم لذت ببرند.
احمدی با اشاره به آشنایی و دوستی چندین ساله خود با حجت قاسم زاده اصل بیان کرد: من چند فیلم مختلف با ایشان کار کردم و فیلم «روز ششم» به اصطلاح اولین فیلم بلند سینمایی ایشان است اما او سابقه خوبی در کارگردانی دارد.
وی ادامه داد: همه ما وقتی در فیلم اول یک کارگردان حضور پیدا می‌کنیم تلاش می‌کنیم تا یک اثر درجه یک خلق کنیم و از خیلی مسائل عبور می‌کنیم تا یک اثر خوب ساخته شود، در فیلم «روز ششم» نیز این اتفاق رخ داد و ما شاید یک فیلم خوب هستیم.
بهاره افشاری نیز با اشاره به اینکه بازی در فیلم «روز ششم» را بسیار دوست دارد، گفت: قطعاً در شرایط اقتصادی فعلی و با مشکلاتی که وجود دارد سینما رفتن اولویت خیلی از افراد نیست و اینکه امروز کسانی مثل شما برای تماشای فیلم به سالن سینما می‌آیند بسیار ارزشمند است.
مصطفی زمانی بازیگر دیگر فیلم نیز بیان کرد: سال‌ها پیش که برای بازیگری تست می‌دادم و به دفاتر مختلف می‌رفتم روزی به دفتری رفتم که قرار بود حجت قاسم زاده اصل تست بگیرد و برای یک فیلم بازیگر انتخاب کند. من در آن تست پذیرفته شدم و حتی قاسم زاده اصل به من گفت اگر اجازه انتخاب داشتم قطعاً تو را انتخاب می‌کردم اما مجبورم از بازیگران شناخته شده و حرفه‌ای استفاده کنم اما مطمئنم که تو بازیگر خوبی می‌شوی. آن ماجرا گذشت و امروز بعد از ۱۷ سال ما باهم در یک فیلم همکاری کردیم.
در این مراسم محسن مسافرچی پخش‌کننده و مهدی حسینی نیا، بهرام ابراهیمی، نیلوفر کوخانی بازیگران دیگر این در مراسم حضور داشتند و طی سخنان کوتاهی از مردم برای حضور در تماشای فیلم «روز ششم» تشکر کردند. امیدوارم براتون خبر   شاید به جای بازیگری به سراغ آشپزی بروم/ کلک سینما کنده است! براتون مفید بوده باشه

 
2022-06-25 18:09:31