«سمفا» روشن شد/ تکمیل فرآیند به‌روزرسانی آمار فروش فیلم‌ها به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «سمفا» روشن شد/ تکمیل فرآیند به‌روزرسانی آمار فروش فیلم‌ها  به گزارشهاریکا خبر، فرآیند به روزرسانی سامانه «سمفا» که در هفته‌های اخیر به دلیل اختلال در زیرساخت‌ها از دسترس کاربران خارج شده بود، نهایی شد. هاشم میرزاخانی مدیرعامل […]

«سمفا» روشن شد/ تکمیل فرآیند به‌روزرسانی آمار فروش فیلم‌ها

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «سمفا» روشن شد/ تکمیل فرآیند به‌روزرسانی آمار فروش فیلم‌ها  به گزارشهاریکا خبر، فرآیند به روزرسانی سامانه «سمفا» که در هفته‌های اخیر به دلیل اختلال در زیرساخت‌ها از دسترس کاربران خارج شده بود، نهایی شد.
هاشم میرزاخانی مدیرعامل مؤسسه سینماشهر به‌عنوان مسئول پشتیبانی از این سامانه، روز گذشته وعده داده بود ظرف ۲۴ ساعت اختلال در «سمفا» مرتفع شود.
سامانه «سمفا» در حال حاضر عوامل بر تسهیل در فرآیند زیرساختی تعامل فعالان حوزه اکران، تنها مرجع اعلام آمار مرتبط با فروش فیلم‌ها در چرخه اکران محسوب می‌شود.
میرزاخانی روز گذشته دلیل بروز اختلال در این سامانه را استقبال پیش‌بینی‌نشده مخاطبان از فیلم‌های در حال اکران اعلام کرده بود و باید دید بعد از فرآیند به‌روزرسانی آیا این سامانه امکان پشتیبانی از ادامه استقبال مخاطبان از فیلم‌های در حال اکران را خواهد داشت؟ امیدوارم براتون خبر   «سمفا» روشن شد/ تکمیل فرآیند به‌روزرسانی آمار فروش فیلم‌ها براتون مفید بوده باشه

 
2023-11-05 16:55:38