راهیابی «لوپتو» و «بیا آشتی کنیم» به جشنواره‌ای در هند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری راهیابی «لوپتو» و «بیا آشتی کنیم» به جشنواره‌ای در هند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، انیمیشن سینمایی «لوپتو» به کارگردانی عباس عسگری و انیمیشن کوتاه «بیا آشتی کنیم» به […]

راهیابی «لوپتو» و «بیا آشتی کنیم» به جشنواره‌ای در هند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری راهیابی «لوپتو» و «بیا آشتی کنیم» به جشنواره‌ای در هند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، انیمیشن سینمایی «لوپتو» به کارگردانی عباس عسگری و انیمیشن کوتاه «بیا آشتی کنیم» به کارگردانی عبدالله علیمراد از آثار مرکز انیمیشن سوره در بخش رقابتی جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان احمدآباد که در کشور هند برگزار می‌شود، به نمایش درمی آیند.
چهارمین دوره این جشنواره که از ۲۴ تا ۲۹ دسامبر برابر با ۳ تا ۸ دی برگزار می‌شود، با هدف جذب مخاطب بیشتر برای سینمای کودک در سراسر جهان شکل گرفته است و میزبان رقابت بین بچه‌های دانش آموز برای ساخت فیلم است و به آنها بستری می‌دهد تا کار و مهارت‌های خود را به عنوان فیلمساز به نمایش بگذارند.
«لوپتو» که هم اکنون در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است؛ با تکنیک سه بعدی و برگرفته از قصه و فضایی کاملاً ایرانی، در استودیوی فراسوی ابعاد توسط هنرمندان جوان کرمانی تولید شده است.
انیمیشن عروسکی «بیا آشتی کنیم» نیز اثری بدون کلام و با زبان بین‌المللی است که با مقیاسی کوچک‌تر از واقعیت در نسبت یک به ده ساخته شده است. در این مجموعه، شخصیت‌ها از جنس خمیری هستند و قصه آن درباره دو شخصیت است که همسایه یکدیگر هستند و به تناسب داستان، تحولی میان آنها اتفاق می‌افتد.
پخش بین الملل این ۲ انیمیشن برعهده مرکز بین‌الملل سازمان سینمایی سوره است. امیدوارم براتون خبر   راهیابی «لوپتو» و «بیا آشتی کنیم» به جشنواره‌ای در هند براتون مفید بوده باشه

 
2022-12-15 17:15:59