دبیر هفتمین جشن نوشتار سینمای ایران انتخاب شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری دبیر هفتمین جشن نوشتار سینمای ایران انتخاب شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران، محمدرضا لطفی به عنوان دبیر هفتمین دوره جشن نوشتار سینمای ایران منصوب شد. در […]

دبیر هفتمین جشن نوشتار سینمای ایران انتخاب شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری دبیر هفتمین جشن نوشتار سینمای ایران انتخاب شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران، محمدرضا لطفی به عنوان دبیر هفتمین دوره جشن نوشتار سینمای ایران منصوب شد.
در آخرین جلسه هیات مدیره انجمن با اکثریت آرا، محمدرضا لطفی عضو هیات مدیره انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی، فیلمساز، نویسنده و منتقد به عنوان دبیر هفتمین دوره جشن نوشتار سینمای ایران انتخاب شد.
این دوره از جشن قرار است با ساختار کاملاً متفاوت نسبت به دوره‌ها و جشن‌های گذشته برگزار شود. رویکرد و هدف اصلی این دوره، کنار هم قرار گرفتن و دور هم جمع شدن جامعه منتقد سینمایی پس از چند سال است و به همین دلیل تعداد بزرگداشت‌های بیشتری با شکل و اجرایی خاص و متفاوت برای آن در نظر گرفته شده است.
فراخوان و جزئیات بیشتر این جشن متعاقباً اعلام می‌شود.
ششمین دوره جشن نوشتار سینمای ایران ۱۹ آذر ۱۳۹۸ در محل خانه سینما برگزار شده بود. امیدوارم براتون خبر   دبیر هفتمین جشن نوشتار سینمای ایران انتخاب شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-12 13:57:01