دانشجویان میزبان افتتاحیه «هناس» می شوند/ اکران‌های دانشگاهی به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری دانشجویان میزبان افتتاحیه «هناس» می شوند/ اکران‌های دانشگاهی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم سینمایی «هناس» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه که از ۱۸ خرداد اکران خود را در […]

دانشجویان میزبان افتتاحیه «هناس» می شوند/ اکران‌های دانشگاهی

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری دانشجویان میزبان افتتاحیه «هناس» می شوند/ اکران‌های دانشگاهی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم سینمایی «هناس» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه که از ۱۸ خرداد اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز می‌کند، اکران افتتاحیه خود را در جمع دانشجویان دانشگاه‌های تهران و شهرستان‌ها کلید خواهد زد.
«هناس» قصه ترور یک عشق و روایتی ملتهب از دوران زندگی تا شهادت داریوش رضایی نژاد از شهدای ترور هسته‌ای و از نخبگان علمی کشور است که با تصمیم عوامل قرار است پیش از شروع اکران رسمی در سینماها، به دلیل اهمیت وجه علمی زندگی این شهید برنامه‌ریزی هایی برای نمایش‌های افتتاحیه در دانشگاه‌های تهران و شهرستان‌ها از جمله در دانشگاه محل تحصیل او و دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی انجام شود.
متقاضیان جهت ثبت نام اکران‌های دانشگاهی این فیلم می‌توانند به آدرس https://formaloo.com/sayar-henas و http://ekranmardomi.ir/ مراجعه کنند.
به همین ترتیب اکران‌های دانشگاهی این فیلم سینمایی در ۱۰ دانشگاه ایران از جمله دانشگاه‌های شاهد، علامه طباطبایی، دانشکده صداوسیما، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، دانشگاه خرم آباد، دانشگاه علوم تحقیقات، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه مازندران، دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران مرکز طی روزهای مختلف برگزار خواهد شد.
«هناس» دومین ساخته حسین دارابی پس از فیلم سینمایی «مصلحت» است که بهروز شعیبی در نقش داریوش رضایی نژاد و مریلا زارعی در نقش شهره پیرانی ۲ بازیگر اصلی این فیلم سینمایی را تشکیل می‌دهند. امیدوارم براتون خبر   دانشجویان میزبان افتتاحیه «هناس» می شوند/ اکران‌های دانشگاهی براتون مفید بوده باشه

 
2022-05-30 18:12:17