حضور «سه خواهر» در ۲ جشنواره بین‌المللی به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری حضور «سه خواهر» در ۲ جشنواره بین‌المللی  به گزارش خبرنگار هاریکا، مستند کوتاه «سه خواهر» ساخته ایمان بهروزی و نویسندگی مهدی بهروزی به پانزدهمین دوره جشنواره فیلم‌ «فست‌نت» ایرلند و همچنین بیستمین دوره جشنواره «فرایبورگ» آلمان راه یافت. این […]

حضور «سه خواهر» در ۲ جشنواره بین‌المللی

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری حضور «سه خواهر» در ۲ جشنواره بین‌المللی  به گزارش خبرنگار هاریکا، مستند کوتاه «سه خواهر» ساخته ایمان بهروزی و نویسندگی مهدی بهروزی به پانزدهمین دوره جشنواره فیلم‌ «فست‌نت» ایرلند و همچنین بیستمین دوره جشنواره «فرایبورگ» آلمان راه یافت.
این فیلم محصول مشترک ایران و آلمان است و داستان خودکشی همزمان سه خواهر در محله نظام‌آباد تهران را روایت می‌کند.
در مستند «سه خواهر» که برساس اتفاقی واقعی شکل گرفته است ایمان بهروزی تهیه‌کننده و کارگردان، مهدی بهروزی نویسنده، حسین احمدیان فیلمبردار، مهدی باقری تدوینگر و احسان افشاریان به عنوان صداگذار همکاری داشته‌اند.
پانزدهمین دوره جشنواره فیلم‌ فست‌نت بین روزهای ۲۴ تا ۲۸ می برابر با ۳ تا ۷ خرداد در کشور ایرلند و جشنواره فرایبورگ ۱۲ تا ۲۱ می برابر با ۲۲ تا ۳۱ اردیبهشت برگزار می‌شود.
«سه خواهر» پیش از این در جشنواره‌های جیهلاوای چک، لاچنو دوروی ایتالیا و بلگراد صربستان به نمایش درآمده است. امیدوارم براتون خبر   حضور «سه خواهر» در ۲ جشنواره بین‌المللی براتون مفید بوده باشه

 
2023-05-08 23:38:27