جشنواره فیلم اقوام ایرانی کارگاه‌های تخصصی برگزار می‌کند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری جشنواره فیلم اقوام ایرانی کارگاه‌های تخصصی برگزار می‌کند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی جشنواره، نخستین جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی که به دبیری کمال تبریزی و ریاست مهدی حیدری آبان ماه امسال در شهر […]

جشنواره فیلم اقوام ایرانی کارگاه‌های تخصصی برگزار می‌کند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری جشنواره فیلم اقوام ایرانی کارگاه‌های تخصصی برگزار می‌کند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی جشنواره، نخستین جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی که به دبیری کمال تبریزی و ریاست مهدی حیدری آبان ماه امسال در شهر تبریز برگزار خواهد شد، کارگاه‌های متعددی را با حضور چهره‌های سینما برگزار خواهد کرد.
فیلمبرداری، موسیقی فولکلور و اقوام ایرانی، اقتصاد سینما، توجه به ویژگی‌های اقلیمی و بومی در مسیر فیلمسازی، سینمای بومی و سینماگران بومی، توجه به آداب و رسوم و سنن ومولفه‌های قومیتی در سینما و … از جمله موضوعاتی است که در این کارگاه‌ها با توجه به موضوعیت جشنواره مورد توجه خواهد بود.
نحوه شرکت در این کارگاه‌ها، جزییات و مدرسان آن متعاقباً از طریق سایت جشنواره اعلام‌ خواهد شد.
نخستین جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی توسط موسسه فرهنگی هنری فصل هنر ۹ تا ۱۴ آبان میزبان فیلمسازان و عموم علاقه‌مندان خواهد بود.
آخرین مهلت شرکت در این رویداد ۱۷ هاریکا ۱۴۰۲ اعلام شده است. امیدوارم براتون خبر   جشنواره فیلم اقوام ایرانی کارگاه‌های تخصصی برگزار می‌کند براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-02 16:56:02