جایزه جشنواره لمپا برای «چوب» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری جایزه جشنواره لمپا برای «چوب»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، مستند کوتاه «چوب» ساخته مرتضی پایه‌شناس تندیس بخش ویدیوهای اجتماعی نهمین جشنواره بین المللی فیلم لمپای روسیه را دریافت کرد. این دوره از جشنواره از ۳ […]

جایزه جشنواره لمپا برای «چوب»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری جایزه جشنواره لمپا برای «چوب»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، مستند کوتاه «چوب» ساخته مرتضی پایه‌شناس تندیس بخش ویدیوهای اجتماعی نهمین جشنواره بین المللی فیلم لمپای روسیه را دریافت کرد. این دوره از جشنواره از ۳ تا ۸ اکتبر (۱۱ تا ۱۶ هاریکا ماه) در شهر پرم برگزار شد.
جشنواره بین المللی فیلم لمپا با هدف توسعه محتوای ویدیویی اجتماعی با موضوعات محیط زیست، توسعه پایدار، داوطلبانه، خیریه و … با هدف تغییر جهان به مکانی بهتر برگزار می‌شود.
این جشنواره با سازمان ملل متحد برای پیشبرد اهداف توسعه پایدار همکاری می‌کند. مستند کوتاه «چوب» با نگاهی متفاوت نسبت به جنگ، روایتی از نقش انسان ها در تبدیل ابزارهای جنگی به ابزارهای در خدمت صلح است. پخش بین‌الملل این فیلم بر عهده واحد بین الملل سازمان سینمایی سوره است.
مرتضی پایه‌شناس کارگردانی مستندهای «گلوله باران»، ««فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه»، «جای خالی یک نفر»، «غروب روز بعد» و … را در کارنامه دارد. امیدوارم براتون خبر   جایزه جشنواره لمپا برای «چوب» براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-16 12:56:38