ثبت نام ۳۷۷ نوجوان در فراخوان جذب و آموزش خبرنگاران به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ثبت نام ۳۷۷ نوجوان در فراخوان جذب و آموزش خبرنگاران  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، مسئول کمیته خبرنگاران نوجوان سی و پنجمین […]

ثبت نام ۳۷۷ نوجوان در فراخوان جذب و آموزش خبرنگاران

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ثبت نام ۳۷۷ نوجوان در فراخوان جذب و آموزش خبرنگاران  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، مسئول کمیته خبرنگاران نوجوان سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان از ثبت نام ۳۷۷ نوجوان در فراخوان جذب و آموزش خبرنگاران نوجوان خبر داد.
بهناز عابدی با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام برای نوجوانان علاقه‌مند به فعالیت در این رویداد بین‌المللی به عنوان خبرنگار در روز چهارشنبه ۱۵ شهریور به پایان رسید، گفت: ۲۶۱ دختر و ۱۱۶ پسر در این فراخوان که ویژه نوجوانان ۱۲ تا ۱۶ سال بود، ثبت‌نام کرده‌اند که این تعداد متقاضی حکایت از رشد سه برابری شمار ثبت‌نام‌کنندگان در مقایسه با جشنواره سی و چهارم با ۱۱۵ نفر دارد.
وی افزود: با پایان مهلت ثبت‌نام، جزوه آموزشی در اختیار این افراد قرار گرفته است تا با مطالعه آن بتوانند در آزمون شرکت کرده و به سوالات پاسخ دهند.
عابدی با اشاره به اینکه آزمون خبرنگاران نوجوان جشنواره سی و پنجم در روز ۲۱ شهریور برگزار خواهد شد، اظهار کرد: برای راحتی کار نوجوانان و خانواده‌های آنها، این آزمون به صورت غیرحضوری و برخط برگزار می‌شود و پس از آن، چنانچه منتخبان، بیشتر از حد نصاب ظرفیت مورد نیاز باشند، مرحله مصاحبه و همچنین سوابق افراد نیز در دستور کار کمیته قرار می‌گیرد.
به گفته مسئول کمیته خبرنگاران نوجوان سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان، در نهایت ۴۰ خبرنگار نوجوانی که بیشترین توانمندی و استعداد در حوزه خبر و سینما را دارند، جذب این کمیته می‌شوند و تا پیش از آغاز رسمی جشنواره (۱۵ هاریکا)، در قالب کارگاه‌های مختلف، آموزش‌های لازم را فرا می‌گیرند.
سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با دبیری مجید زین‌العابدین و با مشارکت سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان از پانزدهم تا بیستم هاریکا ماه سال جاری (۷ تا ۱۲ اکتبر ۲۰۲۳) در اصفهان برگزار می‌شود. امیدوارم براتون خبر   ثبت نام ۳۷۷ نوجوان در فراخوان جذب و آموزش خبرنگاران براتون مفید بوده باشه

 
2023-09-09 17:55:22