دوره باریستا، مهارت‌ها و تکنیک‌های لازم برای تهیه نوشیدنی های قهوه ای را به شما آموزش می‌دهد. این دوره‌ها برای علاقمندان به هنر قهوه ‌سازی حرفه‌ای مناسب است. اولین گام در راه به عنوان یک باریستا حرفه‌ای اقدام به ثبت نام در یک آموزشگاه معتبر باریستایی با آموزش عالی است. پیدا کردن آموزشگاه باریستایی معتبر […]

دوره باریستا، مهارت‌ها و تکنیک‌های لازم برای تهیه نوشیدنی های قهوه ای را به شما آموزش می‌دهد. این دوره‌ها برای علاقمندان به هنر قهوه ‌سازی حرفه‌ای مناسب است.

اولین گام در راه به عنوان یک باریستا حرفه‌ای اقدام به ثبت نام در یک آموزشگاه معتبر باریستایی با آموزش عالی است.

پیدا کردن آموزشگاه باریستایی معتبر و عالی انتخابی مهم است که بر روی مهارت‌های شما تاثیر می‌گذارد. در دنیای امروز، باریستاها باید دانش و تجربه کافی را داشته باشند تا بتوانند در صنعت قهوه موفق شوند. انتخاب آموزشگاه مناسب گام اول و حیاتی برای دستیابی به موفقیت در این حرفه است. در این مقاله، به مهمترین نکاتی که باید در نظر گرفته شود تا بتوانید آموزشگاه باریستایی مناسبی انتخاب کنید، می‌پردازیم.

یادگیری هنر باریستایی دارای مزایای فراوانی است. این شغل جذاب به شما این امکان را می‌دهد که با قهوه به عنوان یک هنر آشنا شوید و در عین حال کسب درآمد کنید. همچنین، می‌توانید در صنعتی پویا و رو به رشد شرکت کرده و از فرصت‌های شغلی متعددی بهره‌مند شوید.

تنها چای و قهوه نمی‌تواند یک کافه را متمایز کند. طعمی خوب و عالی در کنار یک فرآیند تهیه و ارائه حرفه‌ای قهوه می‌تواند موجب تجربه عالی و باعث افزایش مشتریان و درآمد بیشتر شود. به همین دلیل، دوره‌ های باریستا اهمیت دارند.

چه آموزشگاهی عودت وجه و گارانتی آموزش باریستایی دارد؟

در آموزشگاه باریستایی کافی پارس به شما آموزش می دهند که چطور با تجهیزات کامل یک کافه که شامل ماشین اسپرسو، آسیاب های کنار دستگاهی، بویلر و استیم و… کار کنید و در کنار آن هنرجو  آماده سازی و سرو تمامی آیتم های گرم منو یک کافه شامل انواع اسپرسو، موکا، لته، آرت، کاپوچینو و… را آموزش دیده و به تمامی آیتم های منو سرد و آیس ها  به آیس لته، آیس موکا، آیس چاکلت، آیس کارامل و… مسلط میگردد.

آموزش باریستایی در کافی پارس اصلا با آموزشگاه های دیگر قابل مقایسه نیست، در واقع می توان گفت این آموزشگاه بهترین و معتبرترین آموزشگاه آموزش باریستا ایران است که دوره های تخصصی باریستایی و بارتندری، مدیریت و راه اندازی کافه را ارائه می دهد.

ثبت نام در این آموزشگاه به این صورت است که شما با توجه به مشغله کاری خود روز حضور در آموزشگاه و زمان حضور در کلاس را انتخاب می کنید چرا که آموزشگاه هر روز از ساعت 9 تا 21 فعالیت دارد. همچنین در بحث برگزاری کلاس ها این امکان وجود داردکه بلافاصله پس از ثبت نام شما در دوره آموزشی شروع به آموزش کنید.

نحوه برگزاری کلاس در کافی پارس، به هیچ عنوان به هیچ آموزشگاهی شبیه نیست چرا که شما با ثبت نام در این آموزشگاه هزینه عمومی می پردازید ولی در کلاس خصوصی ثبت نام میشوید که نهاتا در این کلاس 3 نفر آموزش می بیند.

مزیت برگزاری کلاس های خصوصی باریستایی و بارتندری این است که هنرجویان با هر سطحی که در کلاس حضور پیدا کنند به راحتی می توانند مطالب را فرا گیرند و رفع اشکال کنند.

گارانتی آموزش باریستایی در کافی پارس

هنرجویانی که در دوره آموزش باریستا کافی پارس ثبت نام می کنند طبق سرفصل از پیش تعیین شده آموزش می بینند و هنرجو تمامی موارد یک دوره کامل را آموزش دیده و سرفصل به سرفصل پیش می روند و تا زمانی یک سرفصل را به طور کامل آموزش نبینند استاد وارد سرفصل بعدی نمی شود.

این مورد را اضافه کنم که شما بعد از ثبت نام در دوره باریستا کافی پارس یک کارت گارانتی پشتیبانی 5 ساله دریافت می کنید که تا 5 سال بدون هیچ مانعی می توانید برای رفع اشکال و استفاده از تجهیزات به آکادمی پارس مراجعه کنید.

از دیگر استفاده های این کارت گارانتی می توان به مزیت های رایگان زیر اشاره کرد:

5 سال شرکت در تورهای بازدید از کارخانجات رستری ایران در تمامی شهر ها

5 سال شرکت در ورکشاپ های حضوری با موضوعات مختلف

5 سال مشاوره جهت مدیریت و راه اندازی کافی شاپ

تضمین های آموزش باریستایی کافی پارس

گارانتی آموزشی کافی پارس در دوره‌های آموزشی باریستا یکی از موارد مهمی است که به افراد اعتماد به نفس می‌دهد. این گارانتی به معنای این است که اگر شما به هر دلیلی از دوره آموزشی ناراضی شدید یا حتی اگر به هر دلیلی نتوانستید تمام مفاهیم را درک کنید، مدرسان و مربیان در خدمت شما هستند و حتی تضمین عودت وجه را به شما می دهند تا شما همیشه و از هر لحاظ اطمینان داشته باشید که این آموزشگاه در جهت حرفه ای شدن و آموزش صحیح شما قدم بر داشته و در کنار شماست

آموزشگاه باریستایی و بارتندری کافی پارس تضمین کیفیت دوره های آموزشی را برای هنرجویان خود دارد، این به این معناست که این آموزشگاه معتبر به مهارت استادان، کیفیت آموزش، مدرک خودش اطمینان دارد.

با گارانتی آموزشی باریستا کافی پارس، شما می‌توانید به راحتی سوالات خود را از مدرسان بپرسید و از توجیهات بیشتری بهره‌مند شوید. این امر به شما اطمینان می‌دهد که بهترین آموزش ممکن را دریافت می‌کنید.

تضمین معرفی به بازار کار با کافی پارس

کافی پارس با شبکه سازی قوی که میان کافی شاپ ها و رستوران های کشور داشته، هنرجویانی که دوره آموزش باریستایی را به اتمام رسانده اند در صورت نیاز به بازار کار معرفی می کند.

تضمین معرفی به بازار کار برای دوره باریستایی امری مهم است که کافی پارس آنرا فراهم ساخته است.

حال ممکن است برایتان سوال شود چرا رستوران ها و کافه های دیگر باید از هنرجویان کافی پارس استخدام می کنند؟

آموزش هایی که در آموزشگاه کافی پارس در حوزه باریستایی و بارتندری داده می شود، آموزش های کامل، به روز و مناسب بازار کار است که هر هنرجو بعد از اتمام این آموزش ها آماده حضور در بازار کار است و می تواند در شغل باریستایی اقدام به استخدام و کسب درآمد کند.

علاوه بر مواردی که گفته شد مدرک کافی پارس یک مدرک بین المللی و معتبر است که هنرجویان می توانند از امتیاز ات این مدرک به نفع خود استفاده کنند. از امتیاز های مدرک بین المللی آموزش باریستایی کافی پارس امتیاز مهاجرت است، به علاوه اگر فردی علاقه به استخدام در شغل باریستایی در خارج از کشور را داشته باشد، می تواند با این مدرک در کافه ها و رستوران های خارج از کشور شروع به کار کند. در واقع این مدرک نشان دهنده دانش شما در باریستایی و بارتندری است.

برخی از هنرجویان کافی پارس بعد از اتمام دوره باریستایی و بارتندری این آموزشگاه معتبر اقدام به راه اندازی کافی شاپ یا رستوران می کنند که خیلی راحت و رایگان می توانند از مشاوره های مبتدی تا حرفه ای مدیریت و راه اندازی کافه بهره مند شوند و کافی شاپ دلخواه خود را در هر شهری که برای آنان مناسب است راه اندازی کنند. به علاوه این موضوع، از امتیازات دیگر مدرک کافی پارس که علاوه بر مهاجرت می توان به امتیاز دریافت وام و پروانه کسب در راه اندازی کسب و کار خود به شما کمک کند.

نتیجه گیری:

با توجه به مواردی که گفته شد گارانتی آموزشی و تضمین هایی که کافی پارس در دوره ‌های آموزش باریستا ارائه می دهد از اهمیت بسزایی برخوردار است و به افرادی که قصد شرکت در دروه های آموزش این آموزشگاه را دارند اعتماد به نفس و اطمینان از کیفیت آموزش‌ها را می‌دهد.