تفاهم نامه سینمای ایران و صربستان عملیاتی می شود به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تفاهم نامه سینمای ایران و صربستان عملیاتی می شود  به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، رائد فریدزاده معاون بنیاد سینمایی فارابی و سرپرست چتر سینمای ایران با مایا گویکوویچ معاون نخست وزیر و وزیر فرهنگ و […]

تفاهم نامه سینمای ایران و صربستان عملیاتی می شود

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تفاهم نامه سینمای ایران و صربستان عملیاتی می شود  به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، رائد فریدزاده معاون بنیاد سینمایی فارابی و سرپرست چتر سینمای ایران با مایا گویکوویچ معاون نخست وزیر و وزیر فرهنگ و رسانه صربستان دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار ضمن اشاره به سابقه دیرین همکاری‌های مشترک فرهنگی بین دو کشور، بر اراده و عزم بیشتر در راستای گسترش فعالیت مشترک با تمرکز بر همکاری‌های سینمایی تاکید شد.
فریدزاده ضمن دعوت از وزیر فرهنگ و رسانه صربستان جهت حضور در ایران و جشنواره فجر ابراز امیدواری کرد تفاهم‌نامه منعقد شده فی‌مابین با حمایت دو دولت بیشتر جنبه عملیاتی به خود بگیرد.
گویکوویچ با اشاره به خاطره بسیار خوب دیدار از ایران، ابراز امیدواری کرد در سفری رسمی بتواند در خصوص همکاری فرهنگی و هنری دوکشور با همتایان ایرانی خود به بحث و تبادل نظر بنشیند.
فریدزاده همچنین در چتر سینمای ایران در کن۲۰۲۲ با رئیس مرکز ملی فیلم صربستان دیدار کرد. امیدوارم براتون خبر   تفاهم نامه سینمای ایران و صربستان عملیاتی می شود براتون مفید بوده باشه

 
2022-05-26 14:14:26