بلیت سینماهای شهرداری تهران هم کاهش یافت/اجرای طرح از اول تابستان به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری بلیت سینماهای شهرداری تهران هم کاهش یافت/اجرای طرح از اول تابستان  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، مجید اکبرشاهی مدیرعامل موسسه تصویر شهر با اعلام اجرای طرح تابستانه در […]

بلیت سینماهای شهرداری تهران هم کاهش یافت/اجرای طرح از اول تابستان

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری بلیت سینماهای شهرداری تهران هم کاهش یافت/اجرای طرح از اول تابستان  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، مجید اکبرشاهی مدیرعامل موسسه تصویر شهر با اعلام اجرای طرح تابستانه در سینماهای شهرداری تهران گفت: پس از تجربه موفقی که در فروش بالای فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» با اجرای طرح نیم بها بلیت در روز میلاد حضرت امام رضا (ع) داشتیم، تصمیم گرفتیم که تمهیداتی برای جذب مخاطب بیشتر در سینماهای زیرمجموعه در نظر بگیریم.
وی افزود: از آنجایی که سینماهای موسسه تصویر شهر زیر مجموعه شهرداری تهران است و تامین رفاه و آسایش شهروندان از اصلی‌ترین وظایف این نهاد است، بر آن شدیم که در برخی روزها و ساعات بهای بلیت را در سینماها کاهش دهیم.
اکبرشاهی درباره جزئیات بیشتر این طرح و قیمت بلیت سینماهای زیرمجموعه تشریح کرد: سه روز ابتدای هفته (شنبه، یکشنبه و دوشنبه) بلیت در پردیس‌های سینمایی «ملت»، «تماشا» و «راگا» تا ساعت ۱۹ به صورت نیم بها و از ساعت ۱۹ به بعد برای تمامی فیلم‌ها در پردیس ملت از ۴۵ هزار تومان به ۳۵ هزار تومان و در پردیس‌های راگا و تماشا از ۳۵ هزار تومان به ۲۵ هزار تومان کاهش می‌یابد.
وی همچنین در ادامه گفت: این طرح از ابتدای تابستان، تیرماه ۱۴۰۱ در سینماهای زیرمجموعه اجرا می‌شود و در دیگر روزهای هفته نیز طبق روال گذشته بها بلیت در روزهای سه شنبه به صورت کامل نیم بها و سه روز پایانی هفته (چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه) به صورت تمام بها برای شهروندان ارائه می‌شود.
مدیرعامل موسسه تصویر شهر تصریح کرد: ما از ابتدای سال جاری نیز با برنامه‌ریزی هایی که انجام دادیم تصمیم گرفتیم که قیمت بلیت سینما در پردیس سینمایی رازی واقع در منطقه ۱۱ شهرداری تهران که از سینماهای زیرمجموعه این موسسه است را افزایش ندهیم و این سینما همانند سال گذشته در تمام ایام هفته بلیت را با بها ۱۵ هزار تومان به مخاطبان ارائه می‌دهد.
مجید اکبرشاهی در پایان اظهار امیدواری کرد که با اجرای این طرح استقبال مخاطبان از فیلم‌ها افزایش داشته باشد و رونق به سالن‌های سینما بازگردد.
پردیس سینما گالری ملت واقع در بزرگراه نیایش، جنب بوستان ملت با ۱۲ سالن نمایش، پردیس سینمایی راگا در منطقه شهر ری و تماشا در منطقه یافت آباد هر کدام با ۳ سالن نمایش و رازی در میدان گمرک با ۲ سالن نمایش میزبان شهروندان و مخاطبان سینماست. امیدوارم براتون خبر   بلیت سینماهای شهرداری تهران هم کاهش یافت/اجرای طرح از اول تابستان براتون مفید بوده باشه

 
2022-06-22 10:12:59