موارد لازم هنگام خرید بلبرینگ skf به این صورت است که دقت در انتخاب نمایندگی و فروشندگان محصول skf، موارد دیگر در هنگام خرید بلبرینگ این است که در صورت تقلبی بودن محصول با فروشنده تماس بگیرید و این موضوع را با فروشنده در میان بگذارید و همچنین بلبرینگ خریداری شده باید دارای گواهی اصالت […]

موارد لازم هنگام خرید بلبرینگ skf به این صورت است که دقت در انتخاب نمایندگی و فروشندگان محصول skf، موارد دیگر در هنگام خرید بلبرینگ این است که در صورت تقلبی بودن محصول با فروشنده تماس بگیرید و این موضوع را با فروشنده در میان بگذارید و همچنین بلبرینگ خریداری شده باید دارای گواهی اصالت کالا و گارانتی باشد.

بلبرینگ ها وسیله حساس و کاربردی هستند که در ماشین آلات صنعتی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند، بنابراین انتخاب یک بلبرینگ با کیفیت و درجه یک حائز اهمیت است.

اگر شما دوستان عزیز شناخت کافی و اطلاعات درستی در مورد انواع بلبرینگ ها ندارید، می توانید به وبسایت ما مراجعه کنید و به صورت آنلاین و اینترنتی با ما در ارتباط باشید.

انواع بلبرینگ skf چیست ؟

بلبرینگ skf انواع مختلفی دارد از جمله بلبرینگ شیار عمیق، بلبرینگ تماس زاویه ای، بلبرینگ خودتنظیم کروی، بلبرینگ کف گرد، بلبرینگ سوزنی، بلبرینگ مخروطی و.. که هر کدام ویژگی خاصی دارند.

بلبرینگ ها نیز مانند بسیاری از قطعات و محصولات دیگر در برندهای مختلف تولید شده اند. امروزه کارخانجات و شرکت های متعددی در کشورمان در حال تولید این محصول هستند و سعی دارند با کیفیت عالی انواع بلبرینگ skf را توزیع و پخش کنند.

اگر شما هموطنان گرامی نمی توانید به صورت حضوری به مراکز مورد نظر ما مراجعه کنید، ما به شما پیشنهاد می کنیم به صورت غیرحضوری و اینترنتی از سایت ما خریداری کنید. ما انواع بلبرینگ های skf را با بسته بندی های مناسب تا درب منزل شما ارسال خواهیم کرد.

بلبرینگ ها نقش مهم و حساسی در صنایع دارند، به همین علت در خرید و انتخاب آن باید دقت زیادی کنید. این محصول از جنس فولاد است و بسیار محکم و با دوام ساخته شده است. امروزه قطعاتی همچون بلبرینگ ها کاربرد بسیار بالایی دارند، با این حال ساخت آنها نیاز به رعایت اصول و قوانین استاندارد دارد و به این دلیل لازم است مراحل مونتاژ، روانکاری و درز بندی با توجه به استاندارد ها انجام شود.

لازم به ذکر است بدانیم که انواع بلبرینگ های ضربه گیر، تماس زاویه ای، خود تنظیم و سری سبک و سنگین وجود دارند که با اهداف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربرد بلبرینگ های skf

کاربرد های بلبرینگ skf می تواند متفاوت باشد، یعنی بلبرینگ های شیار عمیق توانایی بالایی در تحمل وزن وارده دارند و از این جهت این بلبرینگ، رایج ترین بلبرینگ در بازار می باشد که تعویض و نگهداری بسیار ساده ای دارند و از این رو در صنایع بزرگ و نساجی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

بلبرینگ تماس زاویه ای اغلب بارهای شعاعی را تحمل می کند و ساختار آنها برای بار محوری طراحی نشده است. در بلبرینگ تماس زاویه ای طراحی و ساختار این محصول به گونه ای است که علاوه بر تحمل فشار بار شعاعی از یک طرف می تواند بار محوری را نیز تحمل کند و در سه مدل تک ردیفه، دو ردیفه و چهار نقطه تماس تولید می شود. این محصول در صنایع زیادی کاربرد دارد و در صنایع و در شرکت ها و کارخانجات استفاده زیادی دارد.

بلبرینگ کف گرد skf نوعی بلبرینگ است که طراحی آن موجب می شود تا کمترین ساییدگی سطوح در بلبرینگ ایجاد شود و عمر بلبرینگ ها بالا رود و وظیفه این بلبرینگ تحمل فشار محوری است و برخلاف بلبرینگ های دیگر بیشترین مقاومت را در محور بلبرینگ مشاهده می کنیم و در ماشین آلات کاربرد زیادی دارد.

بلبرینگ استوانه ای تحمل بالایی در دریافت بار محوری دارد و طبیعتاً تک ردیفه هستند که در این طرح ساچمه ها بین رینگ های خارجی و داخلی قرار می گیرند.

مراقبت و نگهداری از بلبرینگ استوانه ای بسیار آسان است و مزیتی که دارد، تحمل بار بیشتر و سرعت بالای رولبرینگ می باشد. این محصول در صنعت کاربرد زیادی دارد و این بلبرینگ در خودرو های سبک و سنگین مورد استفاده قرار می گیرد.

راهنمای سایز بندی بلبرینگ skf

بلبرینگ ها دارای ابعاد و اندازه های مختلفی می باشند و انواع سایز بندی skf یکی از عوامل موثر در انتخاب بلبرینگ ها می باشد، زیرا ارتباط مستقیمی با سرعت در قطعات می تواند داشته باشد. در کنار اندازه ها و سایز انواع بلبرینگ، کد ها و پسوندها و پیشوند هایی ثبت می شود که نشانه ویژگی هر بلبرینگ می باشد.

کدهای بلبرینگ ها و سایز انواع بلبرینگ معمولاً اعداد ۵ رقمی و استاندارد هستند که این اعداد و حروف اطلاعات فنی بلبرینگ ها را نشان می‌دهند و به چند دسته تقسیم می شوند. به طور کلی بلبرینگ های استوانه ای، سوزنی، مخروطی، کف گرد، زاویه ای و خود تنظیم در سایز ها و اندازه های مختلفی ساخته شده است.

هر بلبرینگ بر اساس یک کد فنی طراحی شده است که با آن کد نوع ساختار، ابعاد و لقی بلبرینگ ها و سایز آن تعیین می گردد. معمولاً استاندارد تمام شرکت های معتبر در زمینه تولید بلبرینگ یکسان می باشد.

اگر قصد خرید بلبرینگ را از نمایندگی ناچی را دارید این لینک را دنبال نماید

نکات مهم هنگام خرید بلبرینگ skf

توجه به پارامتر بار در انتخاب بلبرینگ اولین عاملی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. در رابطه با بلبرینگ ها دو نوع بار کلی وجود دارد، بار محوری و بار شعاعی.

دومین فاکتوری که باید هنگام خرید مد نظر قرار بگیرد، توجه به نوع بر حسب نیاز است. همانطور که می دانیم هر یک از آنها برای منظور و هدف خاصی تولید و طراحی شده اند، به همین علت عملکرد ویژه‌ای دارند. توجه به سرعت چرخش و دوران فاکتور دیگری است که در روند انتخاب باید در نظر گرفته شود. برخی از آنها می توانند در برابر سرعت های زیاد مقاومت کنند.

وجود قفسه برای بلبرینگ های غلتکی استوانه ای و سوزنی امکان سرعت چرخش بیشتری را نسبت به بلبرینگ های بدون قفسه فراهم می‌کند.

توجه به پارامتر ناهمترازی یا زاویه انحراف، توجه به شرایط کاری، توجه به پارامتر عمر، توجه به سیستم آب بندی بلبرینگ ها، توجه به نحوه نصب و شرایط استفاده از بلبرینگ ها، توجه به پارامتر متریال و جنس بلبرینگ، توجه به نحوه نگهداری بلبرینگ ها، توجه به قطر داخلی بلبرینگ و شافت و فضای موجود از نکاتی هستند که در هنگام خرید بلبرینگ skf باید در نظر بگیرید.

قیمت بلبرینگ skf

همان طور که می دانیم قیمت بلبرینگ skf متفاوت می باشد و این محصول در برندهای مختلف در شرکت های گوناگون در کشورمان ساخته شده است به همین علت از ارزش و قیمت های مختلفی برخوردار است. اگر شما می خواهید این محصول را با کیفیت مرغوب تهیه کنید می توانید با نمایندگی های فروش ما در ارتباط باشید و مزایایی که فروشگاه ها و نمایندگی های ما دارد این است که خدمات پس از فروش دارد.

شما می توانید این محصول را با گارانتی و تضمین خریداری کنید و در صورت خرابی و نقص این محصول، بلبرینگ ها را پس دهید و هزینه آن را تمام و کمال دریافت کنید.

بلبرینگ های skf انواع مختلفی دارند که از قیمت های گوناگونی برخوردارند، بنابراین عوامل زیادی در تعیین قیمت بلبرینگ skf اصل نقش دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به سال تولید و ساخت بلبرینگ skf اشاره کرد و همچنین قیمت ارز و نوع بسته بندی بلبرینگ ها از عوامل دیگری هستند که قیمت این محصول را تعیین می کنند.