برنامه نمایش جشنواره فیلم کوتاه تهران منتشر شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری برنامه نمایش جشنواره فیلم کوتاه تهران منتشر شد  به گزارش ستاد خبری سی‌ و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، جدول نمایش آثار راه‌یافته به بخش‌های مختلف سی‌ و نهمین جشنواره فیلم کوتاه تهران در اختیار مخاطبان این […]

برنامه نمایش جشنواره فیلم کوتاه تهران منتشر شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری برنامه نمایش جشنواره فیلم کوتاه تهران منتشر شد  به گزارش ستاد خبری سی‌ و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، جدول نمایش آثار راه‌یافته به بخش‌های مختلف سی‌ و نهمین جشنواره فیلم کوتاه تهران در اختیار مخاطبان این رویداد قرار گرفت.
سی و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران چهارشنبه ۲۷ هاریکا با نمایش فیلم‌ها در ۲ بخش کلی «سینمای ملی» و «سینمای بین‌الملل» آغاز می‌شود و تا ۲ آبان ۱۴۰۱ ادامه دارد. این ۲ بخش همچنین فیلم‌هایی با ژانرهای متنوع در قالب‌های داستانی، انیمیشن، تجربی، مستند را شامل می‌شوند.
جشنواره سی و نهم همچنین در بخش نشست‌های تخصصی «۳۹-۲۰» با حضور استادان ایرانی و بین‌المللی در سرفصل‌های موضوعی مختلف با محوریت ژانر میزبان علاقه‌مندان به سینما خواهد بود.
دومین نمایشگاه و فروشگاه عکس «ایران من» نیز در بخش جنبی دیگر جشنواره در دوره سی و نهم منتخبی از آثار هنرمندان عکاس را با موضوع آداب و رسوم و فرهنگ ایران زمین به نمایش گذاشته و برای فروش نیز عرضه می‌کند.
همچنین در این دوره از جشنواره فیلم کوتاه تهران، جمعی از دانش آموختگان انجمن سینمای جوانان ایران با حضور در همایشی یاد روزهای دور و نزدیک حضور در کلاس‌های انجمن سینمای جوانان ایران را گرامی می‌دارند.
جشنواره سی و نهم همچنین در یک شورای فیلمنامه و یک شورای پیچینگ با بررسی فیلمنامه‌های متقاضیان فیلم اول که درخواست خود را در سایت جشنواره ثبت کرده‌اند، از ۱۰ فیلمنامه منتخب جهت ساخته شدن حمایت خواهد کرد.
این رویداد کار خود را با برگزاری نشست‌های تخصصی از ساعت ۱۰ آغاز کرده و در ادامه با نمایش فیلم‌ها در ۴ سانس روزانه تا حوالی ساعت ۲۲ میزبان هنرمندان، فیلمسازان، اهالی رسانه و علاقه‌مندان به فیلم کوتاه خواهد بود.
جدول نمایش فیلم‌ها در اینجا قابل مشاهده است.
سی‌ و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری مهدی آذرپندار ۲۷ هاریکا تا ۲ آبان ۱۴۰۱ (۱۹ تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۲) برگزار می‌شود. امیدوارم براتون خبر   برنامه نمایش جشنواره فیلم کوتاه تهران منتشر شد براتون مفید بوده باشه

 
2022-10-19 17:12:55