بازدید مجید مجیدی و رضا میرکریمی از پشت‌صحنه «در آغوش درخت» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری بازدید مجید مجیدی و رضا میرکریمی از پشت‌صحنه «در آغوش درخت»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلم سینمایی «در آغوش درخت» اولین تجربه کارگردانی سینمایی بابک خواجه پاشا پس از […]

بازدید مجید مجیدی و رضا میرکریمی از پشت‌صحنه «در آغوش درخت»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری بازدید مجید مجیدی و رضا میرکریمی از پشت‌صحنه «در آغوش درخت»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلم سینمایی «در آغوش درخت» اولین تجربه کارگردانی سینمایی بابک خواجه پاشا پس از سال‌ها دستیاری سینما و کارگردانی فیلم کوتاه است که این روزها در ارومیه در حال فیلمبرداری است.
مجید مجیدی و رضا میرکریمی که خواجه پاشا تجربه دستیاری آن‌ها را در کارنامه دارد، با حضور در صحنه فیلمبرداری این فیلم در ارومیه در جریان تولید آن قرارگرفته و توصیه‌های لازم را ارایه دادند.

مارال بنی‌آدم و جواد قامتی که پیش از این در فیلم سینمایی «پوست» به کارگردانی برادران ارک حضور داشت، در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.
«در آغوش درخت» که در آن از زبان‌های تُرکی، کُردی و فارسی استفاده می‌شود، قصه‌ای لطیف و خانوادگی را در بستر همزیستی اقوام اصیل ایرانی تصویر می‌کند.
محمدرضا مصباح تهیه کننده و سجاد نصرالهی مجری طرح و سرمایه‌گذار این فیلم است. امیدوارم براتون خبر   بازدید مجید مجیدی و رضا میرکریمی از پشت‌صحنه «در آغوش درخت» براتون مفید بوده باشه

 
2022-07-03 14:09:52