این چند فیلم کوتاه را آنلاین ببینید به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری این چند فیلم کوتاه را آنلاین ببینید  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، امور پخش و توزیع انجمن سینمای جوانان ایران همزمان با آغاز بهمن‌، ۲ بسته فیلم کوتاه را برای نمایش آنلاین […]

این چند فیلم کوتاه را آنلاین ببینید

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری این چند فیلم کوتاه را آنلاین ببینید  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، امور پخش و توزیع انجمن سینمای جوانان ایران همزمان با آغاز بهمن‌، ۲ بسته فیلم کوتاه را برای نمایش آنلاین در پلتفرم‌های هاشور و تیوال از شنبه ۸ بهمن‌ ۱۴۰۱ به صورت اشتراکی و فروشی در دسترس مخاطبان فیلم کوتاه قرار داده است.
بسته «اشتراکی»
این بسته که شامل چهار فیلم کوتاه است، از روز گذشته شنبه ۸ بهمن‌ماه در بازه زمانی نامحدود، چهار فیلم کوتاه «آقای شعار» به نویسندگی و کارگردانی محمدحسن خوشرفتار، «باخ» به نویسندگی و کارگردانی هاریکاان قربانی، «حلزون» به نویسندگی و کارگردانی سینا محمدیان، «زندگی زیباست» به نویسندگی و کارگردانی مصطفی رحیمی را به صورت فروشی، در دسترس مخاطبان هر ۲ پلتفرم قرار گرفته است.
«آقای شعار» به نویسندگی و کارگردانی محمدحسن خوشرفتار، یک مستند کوتاه تاریخی است که در انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر قم در تابستان ۱۳۹۸ تهیه و تولید شده است.
«باخ» به نویسندگی و کارگردانی هاریکاان قربانی، یک فیلم کوتاه داستانی است که به زبان آذری و در بافت روستایی تصویربرداری شده و داریوش کاردان، گوینده و بازیگر سینما و تلویزیون به عنوان نقش اول در این فیلم نقش آفرینی کرده است.
این فیلم کوتاه به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر تهران و هاریکاان قربانی در سال ۱۳۸۸ تهیه و تولید شده است.
«حلزون» به نویسندگی و کارگردانی سینا محمدیان و تهیه کنندگی نسزین دولت‌آبادی، سال ۱۳۹۸ در انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر ویژه تهران تهیه و تولید شده است.
«زندگی زیباست» به نویسندگی و کارگردانی مصطفی رحیمی که طراحی صحنه و لباس را هم برعهده دارد، در اردیبهشت ۱۳۹۸ تهیه و تولید شده است.
بسته «فروشی»
این بسته هم که شامل سه فیلم کوتاه «آدمیزاد» ساخته محمدرضا نورمندی، «پروانه بلوطی» ساخته اشکان حمزه‌ای و «زیر دِه» ساخته سعید قمری است، از تاریخ شنبه ۸ بهمن‌ماه تا ۸ فروردین‌ ۱۴۰۲، به صورت فروشی، در دسترس مخاطبان هر ۲ پلتفرم هاشور و تیوال قرار گرفته است.
«آدمیزاد» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی محمدرضا نورمحمدی، در سال ۱۳۹۹ و در انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر کردستان تهیه و تولید شده است.
«پروانه بلوطی» به نویسندگی و کارگردانی اشکان حمزه‌ای و تهیه‌کنندگی اشکان احمدی در سال ۱۳۹۸ و در انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر کردستان تهیه و تولید شده است.
«زیر دِه» به نویسندگی مهدی مرعشی و کارگردانی سعید قمری و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران و سعید قمری، در سال ۱۳۹۹ و در انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر یزدتهیه و تولید شده است.
اکران آنلاین به صورت اشتراکی به این معناست که مخاطبان فیلم کوتاه با داشتن حق اشتراک پلتفرم‌های هاشور و تیوال می‌توانند این فیلم‌ها را تماشا کنند و فیلم‌هایی که به صورت فروشی اکران آنلاین می‌شوند، با هزینه بسته‌ای ۲۴ هزار تومان و هر فیلم ۸ هزار تومان در پلتفرم‌ها قابل تماشاست.
تمام فیلم‌هایی که در بسته‌های فروشی اکران آنلاین فیلم کوتاه در پلتفرم‌ها معرفی و توزیع شده‌اند، پس از اتمام بازه زمانی ۶۰ روز از اکران خود، به صورت اشتراکی در دسترس مخاطبان در بازه زمانی نامحدود قرار می‌گیرند.
امور پخش و توزیع انجمن سینمای جوانان ایران تاکنون بالغ بر ۲۱۰ فیلم کوتاه را که در انجمن سینمای جوانان ایران تولید شده‌اند، به صورت اشتراکی و برخی فروشی در پلتفرم‌های هاشور، ودیو، تیوال و فیلیمو اکران آنلاین کرده است. امیدوارم براتون خبر   این چند فیلم کوتاه را آنلاین ببینید براتون مفید بوده باشه

 
2023-01-29 18:01:46