اکران مردمی «شماره ۱۰» آغاز شد/ آغاز ثبت‌نام به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران مردمی «شماره ۱۰» آغاز شد/ آغاز ثبت‌نام  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، اکران ویژه فیلم سینمایی «شماره ۱۰» به نویسندگی و کارگردانی حمید زرگرنژاد و تهیه‌کنندگی ابراهیم اصغری، از ۲۹ شهریور همزمان […]

اکران مردمی «شماره ۱۰» آغاز شد/ آغاز ثبت‌نام

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران مردمی «شماره ۱۰» آغاز شد/ آغاز ثبت‌نام  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، اکران ویژه فیلم سینمایی «شماره ۱۰» به نویسندگی و کارگردانی حمید زرگرنژاد و تهیه‌کنندگی ابراهیم اصغری، از ۲۹ شهریور همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در سینماهای سراسر کشور آغاز شد و تاکنون در ۶۴ سینما و بیش از ۳۲ شهر به نمایش گذاشته شده است.
به تازگی اکران سیار و دانشگاهی این فیلم آغاز شده است و علاقه مندان می‌توانند برای ثبت درخواست خود به صفحه https://ekranmardomi.ir مراجعه کنند.
فیلم سینمایی «شماره ۱۰» قصه تنها فرار موفق از زندان در ماجرای جنگ تحمیلی است و در چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با ۱۱ نامزدی توانست در چهار رشته بهترین بازیگر مرد، بهترین موسیقی متن، بهترین چهره‌پردازی و بهترین طراحی صحنه بیشترین جایزه سیمرغ بلورین را در بخش سودای سیمرغ از آن خود کند.
در این فیلم سینمایی بازیگرانی همچون مجید صالحی، حسام منظور، سیامک صفری، بهرنگ علوی، مهدی زمین‌پرداز، صحرا اسداللهی و احمد کاوری به نقش‌آفرینی می‌پردازند.
پخش این فیلم برعهده مؤسسه شهر فرنگ است. امیدوارم براتون خبر   اکران مردمی «شماره ۱۰» آغاز شد/ آغاز ثبت‌نام براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-10 16:57:09